reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny niestety muszę się z Wami chyba pożegnać. Życzę Wam wszystkiego dobrego. Odebrałam właśnie wynik bety, która wyszła 1791,7. 26.05 Beta ponad 2000… jutro wizyta.

Powodzenia! Wylogowuje się muszę chyba pobyć sama ❤️ Mam nadzieje ze jeszcze wrócę na grupę innych mamusiek
Zadne słowa teraz nie pomogą i nie ukoją tego bolu. Trzymaj się kochana, bądź silna.
 
Bo nie ma potrzeby kontrolowania bety i proga 😉 Mi też nie zlecono ani razu. Sama dla siebie zrobiłam tylko dwie bety żeby sprawdzić przyrost. Jeśli ciąża przebiega prawidłowo i nie miałaś wcześniej incydentu poronienia to nie ma potrzeby badać bety i proga.
Ja nie kontrolowałam bety ani proga, lekarz nic nie mówił, też mi się wydaje że nie ma potrzeby jak wszytko wydaje się być ok.
Dzisiaj dostałam wyniki TSH 0.698... niżej niż przed ciążą, a biorę eutyhrox.
Byłam też na kolejnych badaniach krwi, teraz czekam na wyniki. Zawsze były o tej godzinie, dzisiaj nie ma.
Dziewczyny, czy wszystkie badania wykonałam?
bHCG, progesteron, grupa krwi, cytomegalia, kiła, różyczka, ospa, HCV, Hbs, HIV, toksoplazmoza, glukoza, morfologia, opryszczka.
Jutro badanie moczu.
Lekarz mi to zapisał, chyba to wszystko?
Ja nie dostałam zlecenia od lekarza na Hbs, cymegalie, betę, ospę i opryszczkę.
Ale za to muszę krzywa cukrowa zrobić do następnej wizyty którą mam we wtorek 7 czerwca.

Ja ogólnie chodzę rozdrażniona i wszystko mnie bardziej denerwuje, dzisiaj się prawie popłakałam w pracy 😔 poza tym mam lekkie bóle podbrzusza i jak dłużej czegoś nie zjem to jest mi niedobrze. Nie wiem jak wytrzymam tą krzywą.
 
Dziewczyny, u których tak jak u mnie będzie mała różnica wieku pomiędzy dziećmi. U mnie będzie to ok 1,5 roku różnicy.
Czy zastanawiałyście się już jak rozwiązać kwestie wózka? Macie na oku jakieś wózki rok po roku?
Ja tak będę miała różnice 1.6 roku. Myślę że kupię spacerówkę taką zwykłą dla starszego. Bo tak to mam wózek 2 w 1
 
Dziewczyny, u których tak jak u mnie będzie mała różnica wieku pomiędzy dziećmi. U mnie będzie to ok 1,5 roku różnicy.
Czy zastanawiałyście się już jak rozwiązać kwestie wózka? Macie na oku jakieś wózki rok po roku?
Ja nie mam kompletnie pojęcia jak to zrobić. U mnie taka sama różnica będzie. Ja na pewno z dwoma wózkami nie będę chodzić i podwójnego wózka tez nie chcę kupować. Myślałam, żeby maleństwo zawijać w chustę a starszego w wózek. Ewentualnie jak będzie sprawnie chodził sam bez problemu i bez uciekania, to jego za rączkę a maleństwo w wózek. I np wtedy jakaś podstawka tylko do wózka, żeby mógł sobie stanąć na wózku jak się zmęczy chodzeniem.
dziewczyny a czy jadąc na IP musialyscie położyć się na oddział by Was zbadali? Jestem z Łodzi, koleżanka właśnie mi pwooedziala ze tak to wyglada u nad w łódzkich szpitalach. Trochę się zmartwiłam, bo w razie czego nie uśmiecha mi się zostawać w szpitalu 🥺
U mnie poprzednio dwa razy tak, ale ja byłam raz z ciśnieniem, a raz z rotawirusem, wiec to nie to samo. Chociaż za każdym razem w sumie od razu przygotowali wszystko do przyjęcia na oddział.
 
Dziewczyny, u których tak jak u mnie będzie mała różnica wieku pomiędzy dziećmi. U mnie będzie to ok 1,5 roku różnicy.
Czy zastanawiałyście się już jak rozwiązać kwestie wózka? Macie na oku jakieś wózki rok po roku?
U nas będzie 19 miesięcy różnicy, na początku myślałam o wózku rok po roku ale nie wyobrażam sobie go samemu targać z 3 pietra bo choc mamy windę to ostatnie piętro trzeba już pokonać schodami i zwykłym wozkiem ledwo sobie radzę.
Myślałam żeby starszemu kupić taka lekką spacerówkę a maluszek będzie jeździł w wózku tym co mamy 2w1.
Ogólnie to obiecałam sobie ze ogarnę chustonoszenie i właśnie będę maluszka nosiła na spacery w chuście, a jak mąż wróci z pracy to będziemy wychodzić razem na dwa wózki.
Chusta o tyle według mnie będzie super ze będę mogła szybko dogonić mojego synka który odkąd zaczął chodzić nie chce jeździć w wózku tylko ciagle chodzić na własnych nogach i często próbuje uciekać. 😵‍💫
 
Wy też macie już mózg ciążowy? 🤪
Ja nie wytrzymam. Dzisiaj szukałam cały dzień kluczyków od samochodu, byłam pewna że wyrzuciłam już. Jutro miałam dzwonić po fachowca, żeby mi otworzył auto i dorobił kluczyk. Przychodzi mąż, sprawdza w mojej kurtce - są w kieszeni. Przysięgam - nie było ich tam jak sprawdzałam. 🙄
A przed chwilą się wkurzyłam, bo wstawiłam pizzę w piekarniku na kolację, idę wyjąć - zimna. Mówię do starego, żeby wyjebał ten złom, bo nie grzeje wcale, a okazało się, ze nie podłączyłam do prądu. Nawet nie próbuję się już tłumaczyć… 😂 a tak mi się marzył nowy piekarnik, już się ucieszyłam, że kupimy. 🙄
 
reklama
Do góry