reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ten kto twierdzi, że w ciąży nie powinno się denerwować ma rację. Z całą pewnością odczytywać wyniki badań i rachunki powinien facet. Kurcze, jak ja się zestresowałam. Próbuję się uspokoić, ale czuje jak we mnie buzuje. Macie jakieś sposoby na obniżenie poziomu stresu w ciąży?
tez chętnie sie dowiem. Od wczoraj jestem jakas poddenerwowana. Serce mi wariuje...
 
reklama
Dziwi mnie ze mój ginekolog ani razu nie kazał mi skontrolować bety i proga.
Czytając o Waszych skrupulatnych kontrolach odczuwam niepokój że może robię za mało?
Powiem Wam że nigdy nie sądziłam, ze w ciąży będzie towarzyszył mi taki strach.
W poniedziałek byłam na kontroli i wyszłam pełna euforii, dziś czwartek a ja chętnie znów pobiegłabym na usg 🙈
norma 😉
 
Dziewczyny niestety muszę się z Wami chyba pożegnać. Życzę Wam wszystkiego dobrego. Odebrałam właśnie wynik bety, która wyszła 1791,7. 26.05 Beta ponad 2000… jutro wizyta.

Powodzenia! Wylogowuje się muszę chyba pobyć sama ❤️ Mam nadzieje ze jeszcze wrócę na grupę innych mamusiek
 
Ja betę s
Dziwi mnie ze mój ginekolog ani razu nie kazał mi skontrolować bety i proga.
Czytając o Waszych skrupulatnych kontrolach odczuwam niepokój że może robię za mało?
Powiem Wam że nigdy nie sądziłam, ze w ciąży będzie towarzyszył mi taki strach.
W poniedziałek byłam na kontroli i wyszłam pełna euforii, dziś czwartek a ja chętnie znów pobiegłabym na usg 🙈
Ja betę spr dwa razy a proga raz dla samej siebie 😀 lekarz mi nic nie mówił abym sprawdzała:)
 
reklama
Do góry