reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

395zl po 5% rabacie 😁
@Kinga_89 ile płaciłaś za wszystkie badania u nas w diagnostyce? W przyszłym tygodniu chcę już iść zrobić i zastanawiam się ile szykować. 🤔
Mam nadzieję tylko, że kupujecie te badania przez neta :) Bo u mnie w labo na miejscu zawsze płaci się kilka/kilkanaście złotych za każde badanie więcej niż przez neta + na miejscu doliczają sobie opłatę za "pobranie materiału".

A na kichanie dobrze pochylić się do przodu, wtedy mniej ciągnie brzuch.
 
reklama
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988
@Olga089
@Ada199079
@majal87
@Caroline24
@Jaktomarta
@Marcepanka096
@Blueberry94
@Tynka_toja
@Jula19
@Moska1
@Niecierpliwa233
@Monusia
@Monmaj
@Ermengerda
@Elmirka91


Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.

Jeszcze ja 😁
 
Też tak czasem macie, że jak kichniecie lub kaszlniecie to Was tak zakłuje w podbrzuszu? Ja to się boję już kichać, że coś tam mi się "odczepi" 😅🙈🙈
Ja przez ostatnie 2 tygodnie to kichałam chyba więcej niż przez całe życie...nigdy nie miałam żadnej alergii i szczerze powiedziawszy nawet nie wiem czy to to 😛
 
Cześć dziewczyny, przedwczoraj po współżyciu pojawiło mi się delikatne plamienie, wczoraj znowu bardzo dziwny spory czop śluzu również podkrwiony i delikatny ból podbrzusza... wizyta dopiero 29 czerwca, zaniepokojona zadzwoniłam do swojego lekarza, powiedział żeby obserwować a jeśli pojawi się plamienie to jechać na IP. Plamienie się nie pojawiło, ale dziwny delikatny, ale jednak ból podbrzusza nie znikał - a wieczorem zauważyłam, że w luxmedzie na 7 rano zwalnia się termin do lekarza z dość dobrymi opiniami - więc się umówiłam.
Na wizycie lekarz orzekł, że krawienie to najprawdopodobniej nadżerka, potwierdził, że z dzieckiem wszystko ok, serduszko bije, urosło do 2,06 cm z 1,14cm tydzień temu - jednak przepisał mi Duphaston i tak jak mój lekarz prowadzący wczoraj zalecił na razie wstrzemięźliwość seksualną.
I zastanawia mnie ten Duphaston - wiem, że wiele z Was go tutaj bierze - czy to sugeruje jakieś zagrożenie czy myślicie że to czysto prewencyjnie? Przepisał mi go akurat tyle, że starczy do wizyty u mojego gin prowadzącego za dwa tygodnie
Ja to powiedział mój ginekolog..."Duphaston jest na zrelaksowanie macicy" 🤣
 
Mam nadzieję tylko, że kupujecie te badania przez neta :) Bo u mnie w labo na miejscu zawsze płaci się kilka/kilkanaście złotych za każde badanie więcej niż przez neta + na miejscu doliczają sobie opłatę za "pobranie materiału".

A na kichanie dobrze pochylić się do przodu, wtedy mniej ciągnie brzuch.

Ja na miejscu w laboratorium 🤭
 
Hej dziewczyny,zaczekam 3mc ciąży i dolegliwości żołądkowe zaczynają mi ustępować,trochę czuje podbrzusze,ale najgorszy ból żołądka przechodzi.Czy Wam też dolegliwości ustępują?
 
reklama
Do góry