reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Też używałam kolektor i polecam [emoji4] laktatora nie miałam
Co do laktatorów, to ich nie ogarnęłam przez rok karmienia, ale bardzo polecam przystawić do drugiej piersi magiczną buteleczkę kolektor pokarmu. Zbierał mi pokaźne ilości mleka z drugiej piersi podczas karmienia pierwszą. Bez ssącego dzidziusia zbierałam max 20ml i to takiego wodnistego mleka.
 
reklama
Ja mam laktator canpol easy start. Używałam przy synku i mogę śmiało polecić. Teraz mam spakowane również do szpitala.
Pytanie do dziewczyn, które już są mamami. Jaki laktator polecacie? Miałam nie kupować, ale coś mam przeczucie, że będzie u mnie problem z karmieniem.
 
reklama
Ja właśnie też zastanawiam się Laktator NENO Bella, hmm cena przystępna biorą pod uwagę alaznkd medele czy lovi expert ( była u nas przedstawicielka w szkole Rodzenia, wiadomo jak to przedstawicielka mega chwaliła ale cena dość wysoka.. Chociaż dała nam kod na - 10% to i tak bez szału xD)
 
Do góry