reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny czy komuś drętwieją palce u rąk podczas snu, macie jakieś sposoby żeby sobie pomóc, u mnie prawie 35 tydz , ale drętwieją mi już od paru tygodni, dodam że nie puchnę, nie mam nigdzie obrzęków tylko te dretwienia
 
reklama
Dziewczyny czy komuś drętwieją palce u rąk podczas snu, macie jakieś sposoby żeby sobie pomóc, u mnie prawie 35 tydz , ale drętwieją mi już od paru tygodni, dodam że nie puchnę, nie mam nigdzie obrzęków tylko te dretwienia

Mi drętwieją całe ręce, ja się staram spać tak żeby nie leżeć na ręce i często się przekręcać z boku na bok, co z dnia na dzień staje się trudniejsze😂 ewentualnie jeszcze spanie połowicznie na plecach i boku z poduszka, ale ja często mam wtedy duszności… jeszcze może pomoc jak wyżej głowę położysz. Grunt to aby nie doprowadzać do niedokrwienia rak czyli nie leżeć na nich, ratować się poduszkami i jakoś przecierpieć 😘😊
 
Mi drętwieją całe ręce, ja się staram spać tak żeby nie leżeć na ręce i często się przekręcać z boku na bok, co z dnia na dzień staje się trudniejsze😂 ewentualnie jeszcze spanie połowicznie na plecach i boku z poduszka, ale ja często mam wtedy duszności… jeszcze może pomoc jak wyżej głowę położysz. Grunt to aby nie doprowadzać do niedokrwienia rak czyli nie leżeć na nich, ratować się poduszkami i jakoś przecierpieć 😘😊
Ojj znam ten ból drętwienia rąk kilka razy w nocy :) jeszcze trochę :)
 
Pytanie do dziewczyn, które już są mamami. Jaki laktator polecacie? Miałam nie kupować, ale coś mam przeczucie, że będzie u mnie problem z karmieniem.
 
Pytanie do dziewczyn, które już są mamami. Jaki laktator polecacie? Miałam nie kupować, ale coś mam przeczucie, że będzie u mnie problem z karmieniem.
Przy pierwszym dziecku kupiłam zwykła gruszkę do odciągania😅 przy drugim miałam elektryczny, ale ostatecznie i tak go za bardzo nie używałam. Ja bym się wstrzymała z zakupem i zobaczyła jak będzie :)
 
Przy pierwszym dziecku kupiłam zwykła gruszkę do odciągania😅 przy drugim miałam elektryczny, ale ostatecznie i tak go za bardzo nie używałam. Ja bym się wstrzymała z zakupem i zobaczyła jak będzie :)
A to prawda że nie każdy laktator pasuje do brodawek?(chodzi o rozmiar brodawek, czy trzeba mierzyć?)
 
reklama
Pytanie do dziewczyn, które już są mamami. Jaki laktator polecacie? Miałam nie kupować, ale coś mam przeczucie, że będzie u mnie problem z karmieniem.
Ja mam ręczny z Avent. Ciągnie jak głupi 😂 i nie wymaga dużego wkładu wysiłkowego... W szpitalu mieli elektryczny ale dłużej pompował i słabiej niż ten co mam.
Co do wielkości brodawek to wydaje mi się że wszystkie laktatory mają dość duży otwór aby zmieścić brodawkę i pół piersi czasem 😂
 
Do góry