reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja mam 15tego prenatalne ostatnie. Będzie już wtedy 31tc i nie mogę się doczekać zobaczenia malutkiej, a najważniejsze czy przybrała dobrze i czy wszystko w porządku ❤️
 
Ja za tydzień wracam do domu i będziemy robić porządki, skręcać meble itd. muszę dokupić lovele do białego, na razie to będę używać i zobaczymy czy nie będzie alergii. Jak co kupię coś innego, ale z tego co wiem to lovela się sprawdza. Termin na 15 stycznia ale chcę już mieć porobione.
Dziewczyny, kiedy pierzecie i pasujecie ubranka? W czym pierzecie ciuszki?
 
Dziewczyny jak podbiłyście sobie żelazo i ogólnie powiedźcie jak u Was morfologia macie duże wachania bo u mnie nie bardzo właśnie, w poniedziałek mam do lekarza to zobaczymy co powie , u mnie 29 tydzień 😊 pozdrawiam
 
reklama
Do góry