reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ale się ładnie uaktywniło to forum;)
Ja w ciąży aktualnie jest jakiś 26-27tyd i mam juz hmm 12kg na plusie🤦‍♀️ a jeszcze 3 miesiące Ale no co zrobic🤷‍♀️
Dzisiaj byliśmy zamawiać wyprawke;) wozek xlander xpulse, jak dla mnie mega wózek. Co do mebli to narazie nic nie zamawiamy bo czekamy na szafe do sypialni wiec wtedy komoda nam się jedna zwolni a i tak na początek bedzie Mały spal u nas w sypialni.
Kupiliśmy kombinezon i zamówiliśmy otulacz do nosidełka wiec w zależności od pogody to będziemy mieć w czym wybrać w co Malego ubrać na wyjscie;)
W następnym tygodniu musimy jeszcze podjechać wybrac wlasnie nosidełko i myślę, że narazie spokoj💪 jedynie co to posegregować ubranka, które na pierwszy rzut prania i co do szpitala i chyba tyle🤔
Powiem Wam, ze ostatnio mam spadek formy, ciągle bym spala tak jak na początku ciąży... szkoda, ze nie można się wyspać na zapas hehe;)
Oj tak…mam to samo, ciagle chce mi się spać ale jeśli możemy to trzeba korzystać ale fakt szkoda ze nie są się na zapas 😁
 
reklama
Dziewczyny, moje pytanie co mnie dręczy. Co wy używacie jako suplementy i dodatkowe witaminy? Mój lekarz prowadzący zasugerował mi pregne plus ta różowa i ciągle ja przyjmuje, na wizytach się pyta czy biorę witaminy ciążowe i odpowiadam, że tak bo biorę to co zasugerował. Zastanawiam się jednak, czy to nie za mało, w sumie są tam tylko kwasy i Wit. D ale boje się, że może być to za mało bo dla rozwoju maluszka. Przed ciążą brałam różne tabsy na włosy, jakieś magnezy itd. Chodzi mi tylko o to, co dla maluszka bez przepisanych leków na różne dolegliwości. Boje się, że może za mało jem warzyw i owoców i czegoś nam zabraknie.
 
@Koala28 ja też biorę tylko Pregna Plus, według zaleceń ginekologa. Ostatnio miałam dodatkowo żelazo i witaminę C ale to ze względu na anemię. Jak masz wątpliwości, czy to wystarczająca ilość witamin, proponuję zapytać lekarza prowadzącego. Myślę, że najlepiej rozwieje Twoje wątpliwości. Pozdrawiam
 
Dziewczyny patrzę na Wasze posty i chyba muszę zacząć robić wyprawkę. Na daną chwilę nawet nie mam przygotowanej listy 🙈
Ciągle myślę, że mam dużo czasu.
 
Dziewczyny, moje pytanie co mnie dręczy. Co wy używacie jako suplementy i dodatkowe witaminy? Mój lekarz prowadzący zasugerował mi pregne plus ta różowa i ciągle ja przyjmuje, na wizytach się pyta czy biorę witaminy ciążowe i odpowiadam, że tak bo biorę to co zasugerował. Zastanawiam się jednak, czy to nie za mało, w sumie są tam tylko kwasy i Wit. D ale boje się, że może być to za mało bo dla rozwoju maluszka. Przed ciążą brałam różne tabsy na włosy, jakieś magnezy itd. Chodzi mi tylko o to, co dla maluszka bez przepisanych leków na różne dolegliwości. Boje się, że może za mało jem warzyw i owoców i czegoś nam zabraknie.
Ja również tylko pregna plus no i magnez przez twardnienia brzucha, do tego baaaardzo dużo owoców i warzyw
 
reklama
Dziewczyny patrzę na Wasze posty i chyba muszę zacząć robić wyprawkę. Na daną chwilę nawet nie mam przygotowanej listy 🙈
Ciągle myślę, że mam dużo czasu.
Chyba z wyprawki to najważniejsze mieć łóżeczko, materacyk, wózek i fotelik. Ja resztę przez allegro zamawiam i dochodzą paczki w max tydzień a jedna to mi w 1 dzień dotarła.
 
Do góry