reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Muuvo Slick :) tak nas Pani jakoś przekonała, a oglądaliśmy masę dziś tych wózków łącznie 4h spędziliśmy w sklepie xD

Chociaż mnie przerażają ceny tyhh fotelików do samochodu z tymi bazami, nie spodziewałam się że to taki wielki koszt w sumie xD
Pomyślcie, że u nas musi być wszystko kupowane podwójnie przy bliźniaczkach 🙈 to dopiero jest wydatek 🤭

Na szczęście już mamy kupione dwa foteliki Cybex Cloud Z i-Size z bazami obrotowymi i wózek bugaboo donkey 2 wersja oczywiście twin 😁.
Wiec te większe sprawy pokupowane, niby mamy jeszcze trochę czasu. Ale nie chcieliśmy zostawiać wszystko na ostatni moment. 🙂 Łóżeczka, przewijak, szafa już wszystko jest tylko czeka na rozłożenie bo zaczynamy od malowania pokoju dla dziewczynek. Teraz została już jedynie wyprawka higieniczno-pielęgnacyjna, także myśle że już będzie z górki. 😁 a jak Wasze wyprawki też macie już w większości pokompletowane czy jeszcze czekacie? 😊
 
Pomyślcie, że u nas musi być wszystko kupowane podwójnie przy bliźniaczkach 🙈 to dopiero jest wydatek 🤭

Na szczęście już mamy kupione dwa foteliki Cybex Cloud Z i-Size z bazami obrotowymi i wózek bugaboo donkey 2 wersja oczywiście twin 😁.
Wiec te większe sprawy pokupowane, niby mamy jeszcze trochę czasu. Ale nie chcieliśmy zostawiać wszystko na ostatni moment. 🙂 Łóżeczka, przewijak, szafa już wszystko jest tylko czeka na rozłożenie bo zaczynamy od malowania pokoju dla dziewczynek. Teraz została już jedynie wyprawka higieniczno-pielęgnacyjna, także myśle że już będzie z górki. 😁 a jak Wasze wyprawki też macie już w większości pokompletowane czy jeszcze czekacie? 😊

Ojacie bliźnięta to duże wyzwanie !:) ale jak to mówią wszytki za jednym zamachem :D
U nas dużo kupione wczoraj takie zestawy noworodkowe na szafa bobasa zamówione 100%bawelna wyglądają super, czekam aż przyjdą :) mi zostało kupić pare ubranek właśnie jeszcze w rozmiarze 56 jakiś termometr i właśnie tez higieniczni pielęgnacyjne sprawy aaa no i materacyk do łóżeczka, czekam aż mąż będzie miał jakieś wolne lub w sobotę pojedziemy :D

Dziś tez zapisałam się na sesje brzuszkowa, myśle ze to fajna pamiątka :)
 
Ojacie bliźnięta to duże wyzwanie !:) ale jak to mówią wszytki za jednym zamachem :D
U nas dużo kupione wczoraj takie zestawy noworodkowe na szafa bobasa zamówione 100%bawelna wyglądają super, czekam aż przyjdą :) mi zostało kupić pare ubranek właśnie jeszcze w rozmiarze 56 jakiś termometr i właśnie tez higieniczni pielęgnacyjne sprawy aaa no i materacyk do łóżeczka, czekam aż mąż będzie miał jakieś wolne lub w sobotę pojedziemy :D

Dziś tez zapisałam się na sesje brzuszkowa, myśle ze to fajna pamiątka :)
My w sumie tak samo musimy pojechać za materacami do łóżeczek, ale już pare oglądałam szukałam tak samo po internatach jakie są najlepsze, ale już sama przy tym głupieje. Bo kiedyś super były te z kokosem, a teraz niby już najlepsze są wysoko elastyczne piankowo-lateksowe. Może Wy już macie jakieś wybrane i coś polecicie? 😉
 
U mnie od ostatniej ciąży mija prawie 14 lat. Do tej pory wydawało mi się, że na większe zakupy mam jeszcze czas. Na początku chciałabym się skupić na wyprawce dla mnie i maluszka do szpitala. To chyba takie najważniejsze. Później cała reszta sprzętów. Chyba tylko ja tak zwlekam z zakupami 🙈
 
reklama
Do góry