reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

styczniowe mamy :)

01.01.22r. - @Aleksanderka_30, @monnkej
02.01.22r. - @Tree1987, @claudiaa101, @Maszela , @AliceinWonderland
03.01.22r. -
04.01.22r. - @Nati1710, @Paradoksalna, @Martyna2022,
05.01.22r. - @DDominia,
06.01.22r. - @DoMa29, @Kirka28, @Viola1991, @Klauuudia,
07.01.22r. - @Kaskawrr, @Kaja14, @słodka_beza
08.01.22r. - @Margaret10, @Wilga74, @koniczynka00, @Lusia125, @Felczunia,
09.01.22r. - @Dagulina, @Żółtaważka, @Blues, @Mamazbb, @Magdam27, @Karolina2495, @Majula2112,
10.01.22r. - @Kseniaka, @Ami21,
11.01.22r. - @NataliaW93,
12.01.22r. - @Marika92,
13.01.22r. - @Marii6, @Aga87lan, @Mimimka89, @Grabi90,
14.01.22r. - @Lucky <3 @Luna93,
15.01.22r. - @Juusti10, @AniaIainA,
16.01.22r. - @Patii91, @olenaa28,
17.01.22r.
18.01.22r. - @dorotamajrog, @Mona.lisa,
19.01.22r. - @Lenkka28,
20.01.22r. - @AB28, @lexandrA,
21.01.22r. - @Lisek30,
22.01.22r. - @Beth2022, @nixie,
23.01.22r. - @RoZa_MiMi89,
24.01.22r. - @Doubler,
25.01.22r. - @maggy83, @MK_Piotrowiak, @Kittycat02,
26.01.22r.
27.01.22r. - @Luflo,
28.01.22r. - @mamusiablaneczki,
29.01.22r. - @Kasiaryb, @locala, @airyfairy,
30.01.22r. -
31.01.22r. - @xkasienka, @malgosia005, @Ola92,

jeśli Ciebie brakuje do góry - daj znać w wiadomości prywatnej 🧡

Witam :) czy można mnie wpisać na 28.01.2022 ;) jestem pierwszy raz na forum i nie do końca ogarniam pisanie na priv a dodawanie postu :) pozdrawiam ♥️
 
reklama
Lekarz wspomniał, że dość często się zdarza oraz bardzo często zanika ( na późniejszym etapie ciąży ). W moim przypadku nie było jeszcze kosci nosowej oraz pappa wyszła tragicznie,ZD szansa 1:4 -a wszystko skończyło się dobrze🙂-oczywiście do porodu nigdy nie mamy 100% pewności.... bo nawet przy samym porodzie może pójść coś "Nie tak".Takze mam nadzieję, że Cię troszkę uspokoję🙂
Dobrze rozumiem, że pomimo ryzyka 1:4 dzidzia jest zdrowa? ☺️
 
Cześć dziewczyny ! Jak wam mija kolejny tydzień ciąży?
Jak tam bliźniaki @Natix 🥰🥰

Mi zaczął dokuczać kręgosłup... nie dość że mam tam stabilizator, przepukliny, guzki to do tego wszystko się rozciąga, maluszek coraz więcej miejsca potrzebuje. Muszę się umówić na wizytę do neurologa, żeby dobrać odpowiedni pas ciążowy, bo bez tego to chyba nie dam rady pracować i nosić brzuchola 😅
Ruchy już czuję, ale z zewnątrz są minimalnie widoczne tylko.. 17.09 mam połówkowe, juuż nie mogę się doczekać 😍❤️
 
Hej hej :) mi dokucza odcinek lędźwiowy już od 2 miesięcy . Mam dość mocna lordozę lędźwiowa ale za to mam przyjaciółkę fizjoterapeutke która regularnie mnie obkleja i da się żyć ;) na pewno o wiele lepiej się czuję i odciąża toozno odcinek lędźwiowy także polecam :) . Ja od 4 dni czuje ruchy dziecka coraz wyraźniej super uczucie :) a jestem dokładnie w 19 i 5 tc. Czekam właśnie na wizytę kontrolna ;)
Pozdrawiam !
 
Hej hej :) mi dokucza odcinek lędźwiowy już od 2 miesięcy . Mam dość mocna lordozę lędźwiowa ale za to mam przyjaciółkę fizjoterapeutke która regularnie mnie obkleja i da się żyć ;) na pewno o wiele lepiej się czuję i odciąża toozno odcinek lędźwiowy także polecam :) . Ja od 4 dni czuje ruchy dziecka coraz wyraźniej super uczucie :) a jestem dokładnie w 19 i 5 tc. Czekam właśnie na wizytę kontrolna ;)
Pozdrawiam !

Chodzi i o "tejpy" ? O tym nie pomyślałam, ale w sumie mogą być pomocne 😊 ooo to jesteśmy na podobnym etapie, bo ja 20+0 😄 koniecznie daj znać jak tam po wizycie !
 
Jasne napisze jak się dowiem czegoś więcej :) tak dokładnie chodzi o tzw tejpy na prawdę polecam . Kobiety w ciąży nie zawsze mogą korzystać z masazy albo jest na to zwyczajnie za wcześnie. Więc jest to super rozwiązanie od razu przynosi ulgę a wiem co mówię bo moja lordoza potrafi dawać we znaki i bez ciąży. Brzucho mam już spory ale nie przytyłam nic . Z jednej strony fajnie z drugiej strony ciągnie mi już przez to wszystkie wiązadła 😂 czegoś się nie robi dla dziecka
 
Jasne napisze jak się dowiem czegoś więcej :) tak dokładnie chodzi o tzw tejpy na prawdę polecam . Kobiety w ciąży nie zawsze mogą korzystać z masazy albo jest na to zwyczajnie za wcześnie. Więc jest to super rozwiązanie od razu przynosi ulgę a wiem co mówię bo moja lordoza potrafi dawać we znaki i bez ciąży. Brzucho mam już spory ale nie przytyłam nic . Z jednej strony fajnie z drugiej strony ciągnie mi już przez to wszystkie wiązadła 😂 czegoś się nie robi dla dziecka
"Czego" nie czegoś 😂
 
Jasne napisze jak się dowiem czegoś więcej :) tak dokładnie chodzi o tzw tejpy na prawdę polecam . Kobiety w ciąży nie zawsze mogą korzystać z masazy albo jest na to zwyczajnie za wcześnie. Więc jest to super rozwiązanie od razu przynosi ulgę a wiem co mówię bo moja lordoza potrafi dawać we znaki i bez ciąży. Brzucho mam już spory ale nie przytyłam nic . Z jednej strony fajnie z drugiej strony ciągnie mi już przez to wszystkie wiązadła 😂 czegoś się nie robi dla dziecka
Poszukam u siebie w mieście jakiegoś specjalisty, który dobrze przykleja i spróbuję :) dokładnie ! Wszystko dla tych maluchów ❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Chciałabym do was dołączyć. Przybliżony termin porodu mam na 12 stycznia. Jest to moja pierwsza ciąża i przyznam, że troche się obawiam czy dam sobie radę z takim maluszkiem. Moja droga do ciąży trwała 6 długich lat więc tym bardziej się cieszymy. Będzie córeczka. 31 sierpnia miałam badanie II trymestru (20tc2d). Mała ważyła 322g. Ruchy czuje od 19 tc. Super uczucie i jednocześnie bardzo dziwne :) Od początku ciąży czuje się bardzo dobrze i nie mam żadnych objawów. Jedynie w I trymestrze zasypialam na stojąco. Chętnie Was poczytam, te doświadczone mamy jak i te które zostaną mamą poraz pierwszy. Stron jest strasznie duzo więc mam nadzieję, ze mi wybaczcie jak będę pytać o coś co już było. Pozdrawiam i życzę nudnej i zdrowej ciąży każdej z Nas! :)
 
Do góry