reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny, czy Wy tez dzisiaj czujecie się takie bez życia? Mnie chyba ta pogoda tak dobija. Ledwo mam siłę ruszyć ręką, a miałam sobie prać cały dzień :(
Ja zawsze w takie upały jestem bez życia, a co dopiero w ciąży i to jeszcze przeziębiona 😕
Byłam dziś na pobraniu krwi to jak wsiadlam do auta to pokazywało 36 stopni, aż mi słabo było. Teraz chwilę spalam ale mam taki katar i głowa pęka że masakra 🤷‍♀️
 
Dziewczyny, my już po prenatalnych. Stres był tak duży że nawet tutaj nic nie pisałam że to już dziś 😌 Na usg wszystko dobrze ❤ cieszę się strasznie strasznie strasznie ❤ za każdą z Was też trzymam kciuki żeby usłyszała same dobre wieści !
Super 🥰 a który teraz masz tc? Wiadomo już czy chłopiec czy dziewczynka? 🙂
 
Dziewczyny, czy Wy tez dzisiaj czujecie się takie bez życia? Mnie chyba ta pogoda tak dobija. Ledwo mam siłę ruszyć ręką, a miałam sobie prać cały dzień :(
A ja od soboty czuję się świetnie i gdyby mi brzuch nie puchnął jak balonik, to w ogóle bym nie myślała o ciąży :)
Zauważyłam, że im mniej rozkminiam i skupiam się na tym, czy coś mi jest, tym czuję się lepiej. Głowa zajęta weekendową wycieczką, od wczoraj pracą i leci 😊 jeśli tylko zdrowie pozwoli to mam zamiar pracować jak najdłużej, to mi baaardzo pomaga. Bez tego chyba w końcu po wypełnieniu wszystkich domowych zajęć zaczęłabym leżeć i... cierpieć 😁
 
Dziewczyny, czy Wy tez dzisiaj czujecie się takie bez życia? Mnie chyba ta pogoda tak dobija. Ledwo mam siłę ruszyć ręką, a miałam sobie prać cały dzień :(
Ja tez dzis mega spiaca, bo w nocy nie moglam spac. O dziwo moj synek obudzil sie tylko ze 2x na karmienie a ja lezalam i przewracalam sie z boku na bok do 3 w nocy….:(
 
reklama
Oj tak. Jak wracam o 15 z pracy jestem totalnie wypompowana, chociaż nie codziennie tak jest bo akurat wczoraj miałam mnóstwo energii i sprzątałam do 19 [emoji2957] A dziś totalny leń [emoji55]
Dziewczyny, czy Wy tez dzisiaj czujecie się takie bez życia? Mnie chyba ta pogoda tak dobija. Ledwo mam siłę ruszyć ręką, a miałam sobie prać cały dzień :(
 
Do góry