reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny, ja dzisiaj na pierwszy ogień 🔥
Byłam na kontroli u niemojego lekarza, bo 2 tyg miałam malutkie plamienia. Nie lubię tego lekarza, bo prawie nic mi nie mówi. Ale do brzegu ..
Z dzidziusiem wszystko dobrze, serce bije, wzrost z USG 10t4d a z miesiączki 10t3d, więc niemal idealnie
Załączam zdjęcie.

Przede mną wizyta jeszcze 21.06 u mojego prowadzącego i 25.06 prenatalne

Mam nadzieję że wszystkie wiadomości będą dzisiaj takie pozytywne ♥️
Super, cieszę się że wszystko w porządku 🥰
 
U mnie różnie. Co drugi dzień jest w miarę, a co drugi jest mega kiepski. Najbardziej dokuczają mi ciągłe mdłości + wymioty 🤮
Współczuje tych wymiotów, ja może z 5-6 razy wymiotowałam w ciąży. Raczej mnie tylko mulilo bardzo mocno. Teraz mam incydentalne mdłości wieczorami.
 
Dziewczyny, ja dzisiaj na pierwszy ogień 🔥
Byłam na kontroli u niemojego lekarza, bo 2 tyg miałam malutkie plamienia. Nie lubię tego lekarza, bo prawie nic mi nie mówi. Ale do brzegu ..
Z dzidziusiem wszystko dobrze, serce bije, wzrost z USG 10t4d a z miesiączki 10t3d, więc niemal idealnie
Załączam zdjęcie.

Przede mną wizyta jeszcze 21.06 u mojego prowadzącego i 25.06 prenatalne

Mam nadzieję że wszystkie wiadomości będą dzisiaj takie pozytywne ♥️
Ale słodka dzidzia :)
 
Współczuje tych wymiotów, ja może z 5-6 razy wymiotowałam w ciąży. Raczej mnie tylko mulilo bardzo mocno. Teraz mam incydentalne mdłości wieczorami.
No ja wymiotuje praktycznie codziennie, przynajmniej raz. A mdłości są non stop. No ale mam nadzieję że to dobry znak, bo w pierwszej ciąży też non stop mdłości i wymioty i było wszystko ok, w drugiej lepiej się czułam, nie wymiotowałam i to był w moim przypadku zły znak.


I wgl to przełożyłam wizytę u mojego gin i idę w czwartek 🙂
 
Cześć dziewczyny :) Mnie dzisiaj taka chęć na owoce naszła, że już pochłonęłam 3 nektarynki i garść czereśni. Jak Wasze samopoczucie? Ja dużo lepiej się czuje odkąd mdłości powoli ustępują i jest nieco chłodniej na dworze. Dzisiaj już byłam zaopatrzyć się w glukozę i pojemniczki do badań. Już w poniedziałek prenatalne!
Będziesz musiała tak szybko badać glukoze?
 
reklama
Do góry