reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Kurcze, coś ostatnie wkłucia heparyny kończą się mega siniakami :( aż takie jakby krwiaki się robią, a nie było tak od początku. 😭
Dobrej nocy Wam życzę!
Rano mam punkt pobrań, sprawdzam czy po dwóch tygodniach zastrzyków Ddimery spadły, do tego mocz, tsh i ft4.
Też mam czasami takie niestety. Co się jeden wchłonie to trzy kolejne się robią, a technika podawania taka sama :(
 
Hej dziewczyny, ja mam doła, jutro wizyta, a ja straciłam obiawy ciążowe, w pracy dzisiaj.
Jestem załamana, a jeszcze tyle do nadrobienia i czytania z waszej strony mam...
Płakać mi się chce, bo tak do miałam w chybionej ciąży.
Wiem, wiem wizyta o 15:00 więc wszystko może być okej, ale ja tracę nadzieję, a dodatkowo martwię się bardzo mocno...
Strach jest i będzie do końca ciąży. Ale strs nie ejst wskazany bo może zaszkodzić. Masz jutro wizytę dowiesz się wszystkiego. Musi być dobrze. Jak dziewczyny pisały objawy lub ich brak nie są wyznacznikime ze jest dobrze bądź źle. Każda ciąża jest inna i objawy też. Głowa do góry będzie dobrze ❤️ musi!!!
 
Ja wczoraj miałam pappe, a za tydzień prenatalne. Wy już jestescie po? Tak szybko? Czy ja mam tak późno?😅 ja jestem 11+2dni :)
Dziś to dopiero pierwsze prenatalne są 😄 Więc i tak jesteś w tej pierwszej połowie w sumie. ;) Ja dziś 8+1, więc minimum 3 tygodnie, raczej stawiam na 4 ;)

A jak Wasze samopoczucie? Moje już jest lepsze, niż głowa mnie tak nie boli, a nudności jak nie miałam tak nie mam🤔
Mnie wczoraj okropnie głowa bolała. :/ A mdłości mam codziennie rano i przy myciu zębów mi szarpie żołądek strasznie, a że jest pusty... nie lubię bardzo. :(

Trzyma kciuki za dzisiejsze wizyty! ☺️
 
reklama
Współczuję :(
Ja tez do tej pory miałam lekarza co tydzień, na początku lekkie plamienia, później krwawienie i tak przez 4 tygodnie 😕 u mnie prawdopodobnie z powodu mięśniaka w macicy, ale na 100% nie wiadomo.
Zaczęłam niedawno 11 tydzień i od tygodnia mam trochę spokoju z plamieniami, mam nadzieję, że tak zostanie. Moja lekarka mówiła, że im starsza ciąża, tym większe prawdopodobieństwo, ze wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki żeby u Ciebie się uspokoiło 😘
Dzięki
 
Do góry