reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Czuje się jak głupek... jakbym sama nie mogła wszystkim w odpowiednim czasie powiedzieć z narzeczonym... teściowie się wygadali (nie są lepsi od mojej mamy) babci a babcia cioci i dzwonią z gratulacjami a my nie wiemy o co chodzi... 😡
miejmy nadzieje, ze wszystko pójdzie jak powinno i nie będziemy musieli się każdemu tłumaczyć w razie coś się stanie...
 
reklama
Ja mam pęknięte albo złamane żebro tak czuje. W poniedziałek pójdę do lekarza bo u nas w szpitalu nic mi nie pomogą bo rtg mieć nie mogę jedynie usg a to musi być dobry lekarz żeby to sprawdził. Od czwartku mnie boli ale dzisiaj to już nawet kichnąć nie mogę... Lekko odkaszlne i tak się z bólu zwijam... Masakra nikomu tego nie życzę. Mama jest pielęgniarka owinęła mi bandazem i kazała robić zimen okłady.
A co się stało? Ojej, zdrówka 😚
 
Dokładnie, wszystko może się zmienić w każdej chwili. Ja wczoraj jeszcze w dzień pochwaliłam, że lepiej się czuję, a wieczór już spędziłam nad toaletą wymiotując[emoji1785]
Dzisiaj też mdli od samego rana[emoji52]
Także trzeba doceniać te momenty, kiedy jest lepiej, bo nigdy nie wiadomo kiedy coś się zmieni[emoji85]
Dokładnie 🙈 ja dzisiaj czuje się delikatnie zdechła, ale to chyba przez te pogodę. Cały czas jem czereśnie i jabłka i kanapki z pomidorem. Teraz cały czas nachodzi mnie ochota na burgery i wczoraj o 21 jechałam do burgerowni po jednego 🙈 zjadłam mojego szybciej niż mój mąż, a to naprawdę wyczyn 😏 poza tym brzuszek już odstaje i ciężko zapiać się w spodnie. Chyba trzeba pomyśleć o spodniach ciążowych.
 
miejmy nadzieje, ze wszystko pójdzie jak powinno i nie będziemy musieli się każdemu tłumaczyć w razie coś się stanie...
Oj kochana, kochana...
Mój też już pochwalił się wszystkim, i rozniosła się nowina pocztą pantoflową.
Niestety odebrał mi radość z tego faktu, że ja sama mogę się pochwalić, wszyscy już dookoła wiedzą, i rodzina, i całe osiedle, znajomi, oraz współpracownicy...
Osobiście, nie mam się już komu pochwalić. 😞
 
Oj kochana, kochana...
Mój też już pochwalił się wszystkim, i rozniosła się nowina pocztą pantoflową.
Niestety odebrał mi radość z tego faktu, że ja sama mogę się pochwalić, wszyscy już dookoła wiedzą, i rodzina, i całe osiedle, znajomi, oraz współpracownicy...
Osobiście, nie mam się już komu pochwalić. 😞
to jest najgorsze właśnie, czuje się jak dziecko za które muszą mówić każdemu... narzeczony jest tak zły ma rodziców jak nigdy 🤷‍♀️ a mówiliśmy nie mówcie nikomu 😡😡😡
 
Te testy robi się na ogół jesli na usg i po teście pappa wyjdą jakieś nieprawidłowości. Ja bym żadnych dodatkowych wcześniej nie robiła
Powiedzcie mi proszę czy testy o których wspominacie sanco czy Nifty robicie dodatkowo Przed usg prenatalnym ? Czy po jak wyjdą wam jakieś nieprawidłowości . Sama się zaczynam zastanawiać czy jest sens jeśli wsYstko dobrze wyjdzie na usg robić dodatkowe badania ? Moja pierwsza ciąża nigdy tych testów nie robiłam i jestem ciekawa jakie macie do tego podejscie .
 
reklama
Do góry