reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja dzisiaj kolejny dzień się czuje fatalnie :) już mi po prostu ręce opadają... non stop mdłości. Zaczęły się wymioty. Nie mam siły nawet sir wykapać, wypakować ze zmywarki.. NIC. Już nie wiem co mam ze sobą zrobić, bo kolejny miesiąc ucieka mi na leżeniu przy toalecie, a poprawy nie widać :C już mam tego dość
Nie zazdroszczę 😔 odpoczywaj😘
 
reklama
Widząc jak większość tutaj się czuje to dziękuje, że u mnie już całkiem normalnie. Chociaż ten wilczy apetyt mnie przeraża😜🙈 mam nadzieje ze i Wasze mdłości odejdą niedługo. My jutro wchodzimy w 11tc ❤️
Woooow, już 11, ale super 😍 Ja też się bardzo cieszę, że na razie żadne straszne objawy mnie nie dopadły, więc rozumiem 🙈
 
reklama
Edit: już doczytałam i widziałam zdjęcia 😃

A możesz powiedzieć jaki detektor wydał wam się dobry? Ja cały czas się zastanawiam. Z jednej strony bardzo chce słuchać serca a z drugiej boje się, że jak nie wychwycę tego tętna to wpadnę w panikę.
Mój mąż ma ten upatrzony,czytał opinie. Tez się tego boje, że jak nie usłyszę wpadnę w panikę ale większa panikę będę mieć pomiędzy usg.
 

Załączniki

  • 2AC205D4-64E8-454F-B495-9E06059DA814.jpeg
    2AC205D4-64E8-454F-B495-9E06059DA814.jpeg
    67,4 KB · Wyświetleń: 49
Do góry