reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Mój mąż już to analizował 🙈
I do jakich wniosków doszedł? Swoją drogą ja z ciekawości zaczęłam sprawdzać u ludzi z mojego bliskiego otoczenia, koleżanki, siostra i się sprawdza z kalendarza Chińskiego🤷‍♀️ u mnie kalendarz chiński mówi że będzie chłopiec. Ale ja czuję że będzie chłopczyk ❤️
 
I do jakich wniosków doszedł? Swoją drogą ja z ciekawości zaczęłam sprawdzać u ludzi z mojego bliskiego otoczenia, koleżanki, siostra i się sprawdza z kalendarza Chińskiego🤷‍♀️ u mnie kalendarz chiński mówi że będzie chłopiec. Ale ja czuję że będzie chłopczyk ❤️
Że niby chłopak. Ale nam to absolutnie obojętnie co tak się wykluje, tylko ta ciekawość mnie zżera :)
 
I do jakich wniosków doszedł? Swoją drogą ja z ciekawości zaczęłam sprawdzać u ludzi z mojego bliskiego otoczenia, koleżanki, siostra i się sprawdza z kalendarza Chińskiego🤷‍♀️ u mnie kalendarz chiński mówi że będzie chłopiec. Ale ja czuję że będzie chłopczyk ❤️
Sprawdziłam teraz Chiński i tez wskazuje na chłopaka.
 
Dziewczyny dziękuje z całego serca za kciuki ! No ale niestety pęcherzyk za duzy pusty w środku . Dostałam skierownie do szpitala chce iść odrazu jutro . Diagnoza : puste jajo płodowe ( poraz 2) . Przykro mi Was opuszczać bo jesteście takie kochane ! Ale z całego serca życzę każdej z was zdrowych maluszków . Ja na ta chwile odpuszczam bo już nie mam na to sił . 😓
Kochana zbieraj siły i walcz dalej, u mnie test pozytywny dopiero po 8 transferze. Więc zbieraj siły i widzimy się ponownie
 
Jeśli chodzi o teorie Ramziego, to nie jest to takie proste określić położenie łożyska dlatego, że na europejski sprzęcie na zdj prawa to prawa a lewa to lewa. A co do trafności to pewnie 50/50 😁 jeśli by to było jakoś potwierdzone naukowo to by lekarze z tego korzystali.
 
Hej dziewczyny czy miałyście przepisaną cyclonamine? Mimo że w ciąży nie powinno się brać tego leku. Tak w ulotce wyczytałam. Byłam dzisiaj na usg serduszko bije wszystko jest ok ale oprócz ciąży jest też krwiak w macicy.. stąd te tabletki.
 
reklama
Dziękuje Wam bardzo dziewczyny ❤️ 😢
Kochana nawet nie umiem wyobrazić sobie Twojego bólu☹️ Bardzo Ci współczuje.

Wiem, że nie masz głowy teraz, bo jest ci okropnie smutno. Kiedy u mnie poprzednia ciąża okazała się martwa na wczesnym etapie moja lekarka wypisując mi skierowanie poradziła zrobić prywatnie badania genetyczne materiału z poronienia. Mi wyniki tych badań przyniosły ogromną ulgę (że zrobiłam wszystko co w mojej mocy i że ta sytuacja nie jest moją winą). Dodatkowo dały impuls do dalszych badań. Nie są te badania tanie, ale pozwalają człowiekowi pogodzić się z zaistniałą sytuacją.

Jeżeli mogę poradzić jako (niestety) weteranka strat ciąży to poproś lekarzy o podanie tabletek i kroplówek. Z doświadczenia wiem, że zabieg jest o wiele gorszy niż poronienie samemu lub z obecnością osoby bliskiej czy nawet położnej.

Tulę cię mocno ❤️❤️❤️
 
Do góry