reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Cześć kochane, u mnie termin 6-8 styczeń :) obecnie 8tydz (8+4). Czy któraś z was miała może bóle pachwiny i biodra? Ja 2 dni temu zrobiłam delikatną jogę i od wczoraj boli.. dziś jak by trochę lepiej ale nadal pobolewa.. czasem też bóle z prawej strony pleców i boku brzucha - głównie przy pełnym pęcherzu.. a jak chodzę to muszę chodzić delikatnie bo inaczej czuję jak by mi podskakiwało wszystko w podbrzuszu.. może to jelita.. Dziwne objawy ale może nie jestem
Ja często miewam ciągnięcie w pachwinach 😊
 
reklama
Dziewczyny dziękuje z całego serca za kciuki ! No ale niestety pęcherzyk za duzy pusty w środku . Dostałam skierownie do szpitala chce iść odrazu jutro . Diagnoza : puste jajo płodowe ( poraz 2) . Przykro mi Was opuszczać bo jesteście takie kochane ! Ale z całego serca życzę każdej z was zdrowych maluszków . Ja na ta chwile odpuszczam bo już nie mam na to sił . 😓
 
Dziewczyny dziękuje z całego serca za kciuki ! No ale niestety pęcherzyk za duzy pusty w środku . Dostałam skierownie do szpitala chce iść odrazu jutro . Diagnoza : puste jajo płodowe ( poraz 2) . Przykro mi Was opuszczać bo jesteście takie kochane ! Ale z całego serca życzę każdej z was zdrowych maluszków . Ja na ta chwile odpuszczam bo już nie mam na to sił . 😓
Tak mi przykro 🥺
 
Dziewczyny dziękuje z całego serca za kciuki ! No ale niestety pęcherzyk za duzy pusty w środku . Dostałam skierownie do szpitala chce iść odrazu jutro . Diagnoza : puste jajo płodowe ( poraz 2) . Przykro mi Was opuszczać bo jesteście takie kochane ! Ale z całego serca życzę każdej z was zdrowych maluszków . Ja na ta chwile odpuszczam bo już nie mam na to sił . 😓
Trzymaj się ♥️
 
[emoji3590]
Dziewczyny dziękuje z całego serca za kciuki ! No ale niestety pęcherzyk za duzy pusty w środku . Dostałam skierownie do szpitala chce iść odrazu jutro . Diagnoza : puste jajo płodowe ( poraz 2) . Przykro mi Was opuszczać bo jesteście takie kochane ! Ale z całego serca życzę każdej z was zdrowych maluszków . Ja na ta chwile odpuszczam bo już nie mam na to sił . [emoji29]
 
Dziewczyny dziękuje z całego serca za kciuki ! No ale niestety pęcherzyk za duzy pusty w środku . Dostałam skierownie do szpitala chce iść odrazu jutro . Diagnoza : puste jajo płodowe ( poraz 2) . Przykro mi Was opuszczać bo jesteście takie kochane ! Ale z całego serca życzę każdej z was zdrowych maluszków . Ja na ta chwile odpuszczam bo już nie mam na to sił . 😓
Kochana dużo, dużo sił Ci życzę ♥️♥️♥️♥️to zrozumiałe że musisz odpocząć i się zregenerować ale musisz wierzyć że następnym razem w końcu się uda ♥️♥️♥️♥️bo się uda! musi!trzymaj się!!!♥️
 
Dziewczyny dziękuje z całego serca za kciuki ! No ale niestety pęcherzyk za duzy pusty w środku . Dostałam skierownie do szpitala chce iść odrazu jutro . Diagnoza : puste jajo płodowe ( poraz 2) . Przykro mi Was opuszczać bo jesteście takie kochane ! Ale z całego serca życzę każdej z was zdrowych maluszków . Ja na ta chwile odpuszczam bo już nie mam na to sił . 😓
Bardzo mi przykro 😔 ściskam Cię mocno
 
Przykro mi. W końcu kochana się uda[emoji8][emoji8]
Dziewczyny dziękuje z całego serca za kciuki ! No ale niestety pęcherzyk za duzy pusty w środku . Dostałam skierownie do szpitala chce iść odrazu jutro . Diagnoza : puste jajo płodowe ( poraz 2) . Przykro mi Was opuszczać bo jesteście takie kochane ! Ale z całego serca życzę każdej z was zdrowych maluszków . Ja na ta chwile odpuszczam bo już nie mam na to sił . [emoji29]
 
reklama
Do góry