reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny dziękuje z całego serca za kciuki ! No ale niestety pęcherzyk za duzy pusty w środku . Dostałam skierownie do szpitala chce iść odrazu jutro . Diagnoza : puste jajo płodowe ( poraz 2) . Przykro mi Was opuszczać bo jesteście takie kochane ! Ale z całego serca życzę każdej z was zdrowych maluszków . Ja na ta chwile odpuszczam bo już nie mam na to sił . 😓
Wiem co czujesz bo również miałam puste jajo płodowe 😔
Trzymaj się, całym sercem jestem z Tobą ♥️♥️♥️ nie musisz nas opuszczać, jakbyś potrzebowała wsparcia to też jesteśmy ♥️
 
reklama
Dziewczyny dziękuje z całego serca za kciuki ! No ale niestety pęcherzyk za duzy pusty w środku . Dostałam skierownie do szpitala chce iść odrazu jutro . Diagnoza : puste jajo płodowe ( poraz 2) . Przykro mi Was opuszczać bo jesteście takie kochane ! Ale z całego serca życzę każdej z was zdrowych maluszków . Ja na ta chwile odpuszczam bo już nie mam na to sił . 😓
Kochana jak to ja zawsze mówię, po burzy zawsze wychodzi słońce i tego się trzymajmy ☀️ życzę Ci dużo sił, wsparcia od bliskich i pamiętaj że my również jesteśmy z Tobą, trzymaj się ściskam ❤️
 
Dziewczyny dziękuje z całego serca za kciuki ! No ale niestety pęcherzyk za duzy pusty w środku . Dostałam skierownie do szpitala chce iść odrazu jutro . Diagnoza : puste jajo płodowe ( poraz 2) . Przykro mi Was opuszczać bo jesteście takie kochane ! Ale z całego serca życzę każdej z was zdrowych maluszków . Ja na ta chwile odpuszczam bo już nie mam na to sił . 😓
Kochana jeszcze kiedyś wyjdzie słońce, zobaczysz! Trzymaj się mocno i bądź silna.
Ja mam jutro o 12 wizytę, bardzo się boję. Byle do jutra nie zwariować.
 
Hej dziewczyny czy miałyście przepisaną cyclonamine? Mimo że w ciąży nie powinno się brać tego leku. Tak w ulotce wyczytałam. Byłam dzisiaj na usg serduszko bije wszystko jest ok ale oprócz ciąży jest też krwiak w macicy.. stąd te tabletki.
Ojej ja brałam to kiedyś na częste i obfite krwotoki z nosa, ale narazie na szczęście nie mam takiej potrzeby. Ale lekarz chyba wie co robi 🙂
 
Dziewczyny czy ja jestem nienormalna? Wyniki nie odstępują aż tak od norm glukoza super, tsh tez, wkurza mnie spadające żelazo i znów spadła ferrytyna i oprócz bazocytow bo tylko one były ostatnio nie tak to znów kolejne 3 pozycje z odstępstwami. Staram się sobie powiedzieć, ze nie jesteśmy maszynami ale boje się ze coś mi jest. Jak miałam sprawdzić wyniki to mnie aż trzęsło :(
 

Załączniki

  • IMG_7095.jpg
    IMG_7095.jpg
    90,3 KB · Wyświetleń: 72
  • IMG_7094.jpg
    IMG_7094.jpg
    111,2 KB · Wyświetleń: 74
Hej dziewczyny czy miałyście przepisaną cyclonamine? Mimo że w ciąży nie powinno się brać tego leku. Tak w ulotce wyczytałam. Byłam dzisiaj na usg serduszko bije wszystko jest ok ale oprócz ciąży jest też krwiak w macicy.. stąd te tabletki.
Nie brałam tego, ale jak wystąpiło krwawienie to dostałam e xa cyl, którego również niby w ciąży nie można - nie zastanawiałam się, tylko brałam.
 
Dziewczyny czy ja jestem nienormalna? Wyniki nie odstępują aż tak od norm glukoza super, tsh tez, wkurza mnie spadające żelazo i znów spadła ferrytyna i oprócz bazocytow bo tylko one były ostatnio nie tak to znów kolejne 3 pozycje z odstępstwami. Staram się sobie powiedzieć, ze nie jesteśmy maszynami ale boje się ze coś mi jest. Jak miałam sprawdzić wyniki to mnie aż trzęsło :(
Krew u kobiet w ciąży ma zupełnie inny skład. Niestety norm dla kobiet w ciąży oprócz hormonów i kilku badań nie znam. Musisz te badania konsultować indywidualnie z lekarzem. Może jesteś na takim etapie ciąży, gdzie masz zwiększone zapotrzebowanie np. na żelazo. Nie martw się, większość parametrów masz w normie❤️
 
Krew u kobiet w ciąży ma zupełnie inny skład. Niestety norm dla kobiet w ciąży oprócz hormonów i kilku badań nie znam. Musisz te badania konsultować indywidualnie z lekarzem. Może jesteś na takim etapie ciąży, gdzie masz zwiększone zapotrzebowanie np. na żelazo. Nie martw się, większość parametrów masz w normie❤️
tak, jutro ide na wizytę ale straszna ze mnie panikara i jak ja w tej ciąży wytrzymam te badania 😳🤷‍♀️ chyba czas najwyższy przezwyciężyć ten strach 🙉 Dziekuje za odpowiedz ❤️
 
reklama
Dziewczyny po jakim czasie powinnam mieć na stronie zusu lub gov.pl zwolnienie lekarskie od wystawienia, od razu?
 
Do góry