reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Zapisałam się do Poznania na luxmed na wizytę 02.06 na 16:45 😊 mój ginekolog ma urlop, umowie się do niego na 15.06 bo do 14 mam urlop macierzyński, więc od razu na L4. 😎
 
Ja będę robić badania prenatalne usg plus pappa

Dziewczyny ale ja się masakrycznie czuje, te mdłości mam coraz mocniejsze.. Szarpie mi zoladkiem... Nie mam na nic siły..w ogóle zauważyłam że co drugi dzień jest trochę lepiej a potem znowu masakra..
U mnie to samo, ledwo żyje. Bardzo się cieszę z tej ciąży, jest wyczekana i wymodlona, ale już po prostu sił mi brakuje... czuje ze organizm jest przeorany tymi ciągłymi Mdłościami i ogólnym rozbiciem ://
Ja robię prenatalne, pappa i oczywiście usg
 
reklama
Do góry