reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny... czy której z Was tez na brodawkach pojawiły się większe, nie wiem jak to nazwać... twardsze w obwódce krostki? Większe i twardsze... nie wiem co to i zaczynam się martwić 😳
 
6+2 , pęcherzyk 1,22 cm. Nawet brak tego cialka żółtego. O opóźnieniu nie ma mowy... mam przyjść za dwa tygodnie na wizytę :(
Może się okaże za 2 tygodnie, ze będzie piękny zarodek? Spokojnie, jeszcze powinnaś mieć nadzieje, ze wszystko będzie dobrze❤️ Ale zestresowałaś mnie, ja tez dziś 6+2 i wieczorem wizyta
 
6+2 , pęcherzyk 1,22 cm. Nawet brak tego cialka żółtego. O opóźnieniu nie ma mowy... mam przyjść za dwa tygodnie na wizytę :(
Bardzo mi przykro :( bądź silna 🌸💪 ściskam Cię mocno do serca
Edit. Chociaż tez może jest nadzieja, może owulacja przesunęła się jednak o 5 dni, plemniki mogą podobno przetrwać do 5 dni w drogach rodnych
 
reklama
Do góry