reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny moje kochane! Nie wolno martwić się na zapas! Trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że będa te nasze fasoleczki dalej tak pięknie rosły. Każda z nas ma obawy i to jest naturalne, bo wszysgkie chcemy szczęśliwie urodzić czy to jedno czy trójeczkę 😘 u mnie mięśniak rośnie razem z macicą i już podwoił swój rozmiar w ciągu miesiąca, ale ja wierzę, że nic złego się nie wydarzy, MUSI być dobrze!
I tak będzie, zobaczysz :) po prostu najwyżej w pewnym momencie będą musieli jeszcze bardziej się Tobą zaopiekować :)
Azatriopryne kategoria D 😔
nie wiem na co to, ale będzie dobrze, musi być :)
 
reklama
Ale tu dzisiaj tłok :) ależ fajne wieści !!! Dziewczyny .. czy Wasza przemiana materii została gdzieś z tyłu ? No szlak mnie trafi .. mam wrażenie że nie trawie dosłownie nic .. jestem wzięta jak balon , mąż się śmieje że wyglądam jakbym była conajmniej w 5 miesiącu ... nie wiem jak sobie z tym poradzić , a nie jest ani tłusto ani ciężko ... zwariuje :(
Też tak mam. Kiedyś wypróżnianie regularne 1-2 razy dziennie, a teraz co 2-3 dni ☹️
 
reklama
Do góry