reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja np idąc do lekarza nie badałam, nie pomyślałam dopiero jak zaczęłam plamić to poszłam zbadać. Wtedy lekarz mówił że niski niby norma od 14 w 1 trymestrze ale widocznie dla mnie to 17 to było nisko. Od kiedy biorę tabletki nie mam plamień i brzuch nie boli tak bardzo jak wcześniej. Gdyby nie te mdlosci wymioty niechcec jedzenia i to masakryczne zmęczenie było by git [emoji85][emoji85] ja mam wizytę teraz w czwartek, też się doczekać nie mogę i mam nadzieję że serduszko się już rozkręciło [emoji120] nie wiem też czy w zaistniałej sytuacji złego samopoczucia i tych plamień nie pójdę na zwolnienie juz
Rozumiem. Dzięki za odpowiedź. Strasznie się przestraszyłam ale do jutra poczekam i się wszystko wyjaśni... trzymam kciuki za serducho ☺ informuj na bieżąco. Ja będę wam dawać jutro znać 😊
 
reklama
Koniecznie daj znać. Lekarz cie zbada zobaczy wyniki i sam stwierdzi[emoji106]a który jesteś tc?
Rozumiem. Dzięki za odpowiedź. Strasznie się przestraszyłam ale do jutra poczekam i się wszystko wyjaśni... trzymam kciuki za serducho [emoji5] informuj na bieżąco. Ja będę wam dawać jutro znać [emoji4]
 
Ja już po wizycie. Wszystko jest w porządku. No cóż jest tak jak myślałam. Ginekolog nie jest zadowolony z leku, który przyjmuje. Jeszcze nigdy nie prowadził takiej ciąży... za 2 tygodnie kolejna wizyta
Coraz więcej pieęknych zdjęć i dobrych wieści 😊 ile maluszek już mierzy? Bo nie widać na zdj.
 
Dziewczyny moje kochane! Nie wolno martwić się na zapas! Trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że będa te nasze fasoleczki dalej tak pięknie rosły. Każda z nas ma obawy i to jest naturalne, bo wszysgkie chcemy szczęśliwie urodzić czy to jedno czy trójeczkę 😘 u mnie mięśniak rośnie razem z macicą i już podwoił swój rozmiar w ciągu miesiąca, ale ja wierzę, że nic złego się nie wydarzy, MUSI być dobrze!
 
Dziewczyny moje kochane! Nie wolno martwić się na zapas! Trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że będa te nasze fasoleczki dalej tak pięknie rosły. Każda z nas ma obawy i to jest naturalne, bo wszysgkie chcemy szczęśliwie urodzić czy to jedno czy trójeczkę 😘 u mnie mięśniak rośnie razem z macicą i już podwoił swój rozmiar w ciągu miesiąca, ale ja wierzę, że nic złego się nie wydarzy, MUSI być dobrze!
Oczywiście ze tak ! Pozytywne nastawienie i będzie dobrze . ❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry