reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny jestem po wizycie i jestem w totalnym szoku tak samo jak mój lekarz . Nie wiem co mam wgl myśleć . Według OM 7 tydzień ale UGG się nie pokrywa na tym etapie już. Są trzy pecherzyki z ciałkiem żółtym bez zarodka . Jestem w szoku . Powiedział mi ze ciężko mu to zinterpretować bo na codzień się to nie zdążą . Może być tak ze pojawia się 3 zarodki , 2 , 1 lub wgl nic z tego nie bedzie . Nie wiem co mam powiedzieć nawet . Wizyta za tydzień .
O jej !!! To faktycznie ! Napewno będą zarodki , zobaczysz !
 
reklama
Trzymam kciuki kochana żeby były piekne 3 serduszka [emoji3590] i żebyś za kilka miesięcy tulila wszystkie 3 maluszki [emoji3590]
Z tym nickiem to chyba strzeliłas idealnie [emoji6]
Nie mam dzieci , jestem po dwóch stratach wiec może taka rekompensata teraz trójka [emoji23] trzymajcie kciuki tez mam nadzieje se zobaczę serduszka . Ale to jest szok bliźniaki to hardcore a co dopiero 3?! [emoji2960] w poprzedniej stracie był tylko jeden pęcherzyk nie wiem jak to się stało ze teraz 3[emoji23] dobrze ze z Nickiem się nie rozpędziłem do 12345[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Jest w totalnym szoku . Pierwsze co zrobił to sprawdził jak wygląda wózek dla trojaczków i stwierdził ze jeździ się nim po drodze a nie po chodniku 😂😂 oboje jesteśmy w szoku ale dalej stres czekamy tydzień i mam nadzieje serduszka będą ❤️
Hahhahahhahahhaha omg, ale super! Jak to przeczytałam to aż usiadłam na łóżku 😂❤️ To chyba najbardziej pozytywna informacja tego dnia. Będę za Was mocno trzymać kciukersy!
 
Ale tu dzisiaj tłok :) ależ fajne wieści !!! Dziewczyny .. czy Wasza przemiana materii została gdzieś z tyłu ? No szlak mnie trafi .. mam wrażenie że nie trawie dosłownie nic .. jestem wzięta jak balon , mąż się śmieje że wyglądam jakbym była conajmniej w 5 miesiącu ... nie wiem jak sobie z tym poradzić , a nie jest ani tłusto ani ciężko ... zwariuje :(
 
Ale tu dzisiaj tłok :) ależ fajne wieści !!! Dziewczyny .. czy Wasza przemiana materii została gdzieś z tyłu ? No szlak mnie trafi .. mam wrażenie że nie trawie dosłownie nic .. jestem wzięta jak balon , mąż się śmieje że wyglądam jakbym była conajmniej w 5 miesiącu ... nie wiem jak sobie z tym poradzić , a nie jest ani tłusto ani ciężko ... zwariuje :(
Ja zaś w drugą stronę... Hmmm nie gania mnie żeby nie było ale wypróżniam się regularnie. Fakt faktem ze dziś się pogniewałam z jedzeniem. Wszytko mi śmierdzi, rano nawet miałam mdłości 🙄 ale całe szczęście że ból jajnika ustąpił i kłucie w okolicach pępka też. Więc mocno wierzę że wszytko jest ok. A te bóle to rozciąganie się macicy.
 
Ja od 3 dni mało co jem. Ale brzuch mam taki jakby nadety ale to chyba normalne bo macica się powiększa to jak ktoś ma płaski brzuch widzi już różnice.
Ale tu dzisiaj tłok :) ależ fajne wieści !!! Dziewczyny .. czy Wasza przemiana materii została gdzieś z tyłu ? No szlak mnie trafi .. mam wrażenie że nie trawie dosłownie nic .. jestem wzięta jak balon , mąż się śmieje że wyglądam jakbym była conajmniej w 5 miesiącu ... nie wiem jak sobie z tym poradzić , a nie jest ani tłusto ani ciężko ... zwariuje :(
 
reklama
Ale tu dzisiaj tłok :) ależ fajne wieści !!! Dziewczyny .. czy Wasza przemiana materii została gdzieś z tyłu ? No szlak mnie trafi .. mam wrażenie że nie trawie dosłownie nic .. jestem wzięta jak balon , mąż się śmieje że wyglądam jakbym była conajmniej w 5 miesiącu ... nie wiem jak sobie z tym poradzić , a nie jest ani tłusto ani ciężko ... zwariuje :(
Aaahaha mój mąż wrócił i pierwsze co stwierdził, że już wyglądam na polowe ciąży 😂😂😂 tez mnie tak masakrycznie wydęło. Ale ja mam wadę kręgosłupa, lordoza, i mi kręgosłup wpycha się mocno do środka popychając wszystko ku brzuchowi. I bez ciąży wyglądałam jak w ciąży, a teraz to 5-6 miesiąc jak nic 😂😂😂
 
Do góry