reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Mam niemoc.
Wczoraj przez ból głowy położyłam się już po 21 i spalan do 8,30 z małą przerwą w nocy na siku i później nie mogłam zasnąć.
Ten ciągły strach mnie wykańcza. Tak bym chciała się wyluzować, a te myśli gdzieś krążą po głowie.
Dzisiaj rozpoczynam 7 tydzień. W środę USG.
W ogóle wydaje mi się, że lekarz dosyć często zaleca USG. Miałam w 4 tygodniu, w ubiegłym i w tą środę też idę, żeby zobaczyć czy jest ❤️.
A w 4 tygodniu było coś widać na USG? Pecherzyk ciazowy? Ja się nie znam, to moja pierwsza ciaza a sama idę niedługo na pierwsza wizytę 😊
 
reklama
ja to samo, strasznie panikuje, przybieram sobie do głowy i wkręcam.
Na samą myśl o środowej wizycie tętno mi skacze.
Dokładnie mam też taki strach przed wizytą. Chcę pójść do lekarza i się przekonać, że wszystko jest ok, a jak jestem już w gabinecie to bardzo się denerwuje. Trzęsą mi się nogi, skręca w brzuchu. Staram sobie to racjonalnie tłumaczyć, że to, że się boję nic dobrego nie przyniesie a może zaszkodzić tylko. Mnie odrobinkę uspokaja fakt, że mam dosyć mocne mdłości. Są one na ten czas moim gwarantem, że raczej wszystko idzie w dobrym kierunku.
 
A w 4 tygodniu było coś widać na USG? Pecherzyk ciazowy? Ja się nie znam, to moja pierwsza ciaza a sama idę niedługo na pierwsza wizytę 😊
kiedy byłam w 4 tygodniu lekarz powiedział że nic nie widać, a jak byłam w 6 to robił pomiar, i znów powiedział że nic nie widać, a na USG według mnie widać. Dołączę zdjęcie.
Kazał teraz przyjść za tydzień i powiedział że jeśli będzie ok, to założy kartę ciąży
 
Dołączam
 

Załączniki

  • 2d39c9b3-8d73-4c65-b5c7-becf23119ebd.jpg
    2d39c9b3-8d73-4c65-b5c7-becf23119ebd.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 82
Dziewczyny czy któraś miała brązowe uplawy w ciąży teraz? Ja właśnie mam ale nie boli mnie brzuch wczoraj na wizycie wszystko ok. I nie wiem co teraz myśleć. Do lekarza dodzwonię się dopiero w poniedziałek
Ja z synem rowno 47 dni od okresu mialam lekko brazowe jednodniowe plamienie - lekarz nie wiedzial co bylo przyczyna a ciaza cala bez problemow mialam. W tej ciazy rowniez wczoraj (i znow 47 dni od okresu) dostalam jasno bezowego plamienia. Zadzwonilam po teleporade i dostalam luteine bo wizyta dopiero 20stego.
W pierwszej ciazy mialam ciemno brazowe plamienie i bole brzucha, biegunke i bole krzyza - tego nie da sie z niczym pomylic i to bylo poronienie.
Dlatego jesli cie nic nie boli to zadzwonilabym nawet do rodzinnego po luteine i obserwowala uwaznie. To moze byc nic groznego, lub po prostu wczoraj po badaniu jakies naczynko peklo...
 
reklama
Do góry