reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Może to przez usg[emoji846]
Pisałam z dziewczynami z grudniowe 2019 mamy super kontakt. Póki co tylko jak bylam w toalecie to taki śluz zabarwiony był ale wkładkę mam czysta nic narazie nie leci. Zobaczę jak bd krew to pójdę. W końcu wczoraj byłam na usg i wszystko było ok.
 
reklama
Dziewczyny, mam mętlik bo bardzo bym chciała się pochwalić teściom, którzy bardzo czekają na swojego pierwszego wnuka/wnuczkę. Dziś do nich jedziemy... 6+5 a ja czekam na serduszko jeszcze na poniedziałek wizyta, chyba się wstrzymam z tą nowiną, jak myślicie? 😊
 
Z doświadczenia.. wstrzymaj się
Dziewczyny, mam mętlik bo bardzo bym chciała się pochwalić teściom, którzy bardzo czekają na swojego pierwszego wnuka/wnuczkę. Dziś do nich jedziemy... 6+5 a ja czekam na serduszko jeszcze na poniedziałek wizyta, chyba się wstrzymam z tą nowiną, jak myślicie? [emoji4]
 
Dziewczyny, mam mętlik bo bardzo bym chciała się pochwalić teściom, którzy bardzo czekają na swojego pierwszego wnuka/wnuczkę. Dziś do nich jedziemy... 6+5 a ja czekam na serduszko jeszcze na poniedziałek wizyta, chyba się wstrzymam z tą nowiną, jak myślicie? 😊
Ja powiedziałam mamie po usg jak byłam w 7 tygodniu i zobaczyłam serce. Choć nie wiem czy dobrze zrobiłam mówiąc najbliższym o tym. Tak jak koleżanka wyżej napisała, lepiej się wstrzymać.
 
Hej dziewczyny kiedy planujecie iść na L4? pracuje w sklepie spożywczym idę nawet jutro do pracy.. trochę mam obawy bo brzuch ciągnie 🙁
Ja jestem na zwolnieniu od czwartku (na razie na dwa tygodnie) bo pracuje w narażeniu na promieniowanie jonizujące, gdzie praca dla kobiet w ciąży jest zakazana - dokładnie w radioterapii. Musiałam iść do szefa przy becie równej 400, ale już po wizycie u ginekologa gdzie był malutki pęcherzyk ciążowy. Powiedziałam jak ma się sprawa ze dostałam zwolnienie. Tylko ze u mnie taka specyfika ze wszyscy w ciąży ida na zwolnienie właśnie z racji narażenia bo u nas kobieta w ciąży nie może pracować w takich warunkach nawet na początku.
 
Mam niemoc.
Wczoraj przez ból głowy położyłam się już po 21 i spalan do 8,30 z małą przerwą w nocy na siku i później nie mogłam zasnąć.
Ten ciągły strach mnie wykańcza. Tak bym chciała się wyluzować, a te myśli gdzieś krążą po głowie.
Dzisiaj rozpoczynam 7 tydzień. W środę USG.
W ogóle wydaje mi się, że lekarz dosyć często zaleca USG. Miałam w 4 tygodniu, w ubiegłym i w tą środę też idę, żeby zobaczyć czy jest ❤️.
 
Mam niemoc.
Wczoraj przez ból głowy położyłam się już po 21 i spalan do 8,30 z małą przerwą w nocy na siku i później nie mogłam zasnąć.
Ten ciągły strach mnie wykańcza. Tak bym chciała się wyluzować, a te myśli gdzieś krążą po głowie.
Dzisiaj rozpoczynam 7 tydzień. W środę USG.
W ogóle wydaje mi się, że lekarz dosyć często zaleca USG. Miałam w 4 tygodniu, w ubiegłym i w tą środę też idę, żeby zobaczyć czy jest ❤️.
Może to i dobrze, że tak często chodzisz. Człowiek choć odrobinę jest spokojniejszy. Ja chodzę co 2 tygodnie na usg i też co chwilę zastanawiam się czy wszystko jest dobrze. Ja jestem panikarą straszną i gdybym mogła to bym codziennie chodziła na usg 🙈
 
reklama
Może to i dobrze, że tak często chodzisz. Człowiek choć odrobinę jest spokojniejszy. Ja chodzę co 2 tygodnie na usg i też co chwilę zastanawiam się czy wszystko jest dobrze. Ja jestem panikarą straszną i gdybym mogła to bym codziennie chodziła na usg 🙈
ja to samo, strasznie panikuje, przybieram sobie do głowy i wkręcam.
Na samą myśl o środowej wizycie tętno mi skacze.
 
Do góry