reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Cześć dziewczyny 😚
Badania z wczoraj. Z racji tego że wczoraj nie miałam wyników nie mogłam spać, tak się denerwowałam. Do tego mam dzisiaj wizytę i chyba to też się przyczyniło do moich częstych pobudek i koszmarów 😤
Cały tydzień jakoś się zajęłam i próbowałam nie denerwować, a dziś jest tragedia..
Co myślicie o becie? Mogłaby być większa chyba co? Dziś 6+2
Ostatnie badanie 6 maj wynik 1346
 

Załączniki

  • IMG_20210515_084715.jpg
    IMG_20210515_084715.jpg
    109,3 KB · Wyświetleń: 123
  • IMG_20210515_085027.jpg
    IMG_20210515_085027.jpg
    150,7 KB · Wyświetleń: 98
reklama
Cześć dziewczyny 😚
Badania z wczoraj. Z racji tego że wczoraj nie miałam wyników nie mogłam spać, tak się denerwowałam. Do tego mam dzisiaj wizytę i chyba to też się przyczyniło do moich częstych pobudek i koszmarów 😤
Cały tydzień jakoś się zajęłam i próbowałam nie denerwować, a dziś jest tragedia..
Co myślicie o becie? Mogłaby być większa chyba co? Dziś 6+2
Ostatnie badanie 6 maj wynik 1346
Najważniejsze ze jest w normie 🥰 czekamy na wieści ❤️
 
Dziewczyny czy któraś miała brązowe uplawy w ciąży teraz? Ja właśnie mam ale nie boli mnie brzuch wczoraj na wizycie wszystko ok. I nie wiem co teraz myśleć. Do lekarza dodzwonię się dopiero w poniedziałek
 
Dziewczyny czy któraś miała brązowe uplawy w ciąży teraz? Ja właśnie mam ale nie boli mnie brzuch wczoraj na wizycie wszystko ok. I nie wiem co teraz myśleć. Do lekarza dodzwonię się dopiero w poniedziałek
Ja bym załatwiła wizytę u jakiegoś ginekologa lub pojechała do szpitala. Brązowe upławy mogą mieć bardzo wiele przyczyn: mały krwiak się oczyszcza, szyjka lekko krwawi, spadek progesteronu. Na Twoim miejscu bym to sprawdziła dla świetego spokoju.
 
Cześć dziewczyny 😚
Badania z wczoraj. Z racji tego że wczoraj nie miałam wyników nie mogłam spać, tak się denerwowałam. Do tego mam dzisiaj wizytę i chyba to też się przyczyniło do moich częstych pobudek i koszmarów 😤
Cały tydzień jakoś się zajęłam i próbowałam nie denerwować, a dziś jest tragedia..
Co myślicie o becie? Mogłaby być większa chyba co? Dziś 6+2
Ostatnie badanie 6 maj wynik 1346
Jest dobrze, przy takich wysokich wartościach beta już zwalnia. Trzymam kciuki za wizytę 🥰
 
Ja bym załatwiła wizytę u jakiegoś ginekologa lub pojechała do szpitala. Brązowe upławy mogą mieć bardzo wiele przyczyn: mały krwiak się oczyszcza, szyjka lekko krwawi, spadek progesteronu. Na Twoim miejscu bym to sprawdziła dla świetego spokoju.
Ja również bym to sprawdziła dla własnego świetego spokoju ..
 
Pisałam z dziewczynami z grudniowe 2019 mamy super kontakt. Póki co tylko jak bylam w toalecie to taki śluz zabarwiony był ale wkładkę mam czysta nic narazie nie leci. Zobaczę jak bd krew to pójdę. W końcu wczoraj byłam na usg i wszystko było ok.
Ja również bym to sprawdziła dla własnego świetego spokoju ..
 
Hej dziewczyny kiedy planujecie iść na L4? pracuje w sklepie spożywczym idę nawet jutro do pracy.. trochę mam obawy bo brzuch ciągnie 🙁
Ja planuje pójść w drugiej połowie czerwca bo mam urlop wypisany i akurat wtedy poszłabym na l4 i juz siedziała w domu bo to wyjdzie 3tyg do końca pierwszego trymestru. W sumie tez nie chce iść wcześniej bo nikt nie wie, że jestem w ciąży oprócz wiadomo pracy a mieszkamy obok teściów;/ wole się tym razem nie chwalić bo ostatnio się pochwaliłam i wyszło jak wyszlo
 
Pisałam z dziewczynami z grudniowe 2019 mamy super kontakt. Póki co tylko jak bylam w toalecie to taki śluz zabarwiony był ale wkładkę mam czysta nic narazie nie leci. Zobaczę jak bd krew to pójdę. W końcu wczoraj byłam na usg i wszystko było ok.
Ahhh to obserwuj ;) trzymam kciuki :)
 
reklama
Może podczas badania lekarz trafił na jakieś naczynko, ale na pewno obserwuj i w razie niepokojących objawów od razu jedź do ginekologa
Pisałam z dziewczynami z grudniowe 2019 mamy super kontakt. Póki co tylko jak bylam w toalecie to taki śluz zabarwiony był ale wkładkę mam czysta nic narazie nie leci. Zobaczę jak bd krew to pójdę. W końcu wczoraj byłam na usg i wszystko było ok.
 
Do góry