reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Coś tam w środku było, ale malutkie [emoji846] trochę więcej widziałam na innym ujęciu, ale akurat tylko takie wydrukowała [emoji854]
A na Twoim usg 5+0 było coś widać ?
20210510_185641.jpeg
 
reklama
Witaj [emoji3059] fajnie że dołączyłaś [emoji3590]
Hej dziewczyny przyszłam się pomału i nieśmiało przywitać jestem po pierwszej wizycie wczoraj jest pęcherzyk. Pierwsza ciążę poronilam wiec emocje są duże biorę mnóstwo leków i mam nadzieję. [emoji6] Kolejna wizyta w czwartek i potem 28.05
 
Dziewczyny, mam mętlik bo bardzo bym chciała się pochwalić teściom, którzy bardzo czekają na swojego pierwszego wnuka/wnuczkę. Dziś do nich jedziemy... 6+5 a ja czekam na serduszko jeszcze na poniedziałek wizyta, chyba się wstrzymam z tą nowiną, jak myślicie? 😊
My już dawno powiedzieliśmy teściom. Jestesmy dobrej myśli, nie zamartwiamy się, że coś może się stać. A jeśli nawet to wiem, że w teściowej miałabym wielkie wsparcie. Ale to już jest każdego indywidualne podejście.
 
My już dawno powiedzieliśmy teściom. Jestesmy dobrej myśli, nie zamartwiamy się, że coś może się stać. A jeśli nawet to wiem, że w teściowej miałabym wielkie wsparcie. Ale to już jest każdego indywidualne podejście.
Moi też wiedzą, narazie jeszcze mieszkamy z moimi rodzicami, więc i tak by się domyślili. A teściom powiedzieliśmy, bo bardzo tego chcieli i bardzo się ucieszyli z nowiny. Ale to tylko w kwestii bliskich nam osób.🙂
 
5+1 to początek szóstego. Skończone 5 tygodni. Lekarz pewnie będzie operował skończonym tygodniami. Mamuśki w dwupaku często piszą o trwającym tygodniu, bo wtedy bliżej do porodu[emoji16]
Kurcze ja nie wiem jak te tygodnie się liczy [emoji85][emoji85][emoji85] masz 5+0 czy jak? :D
Gratulacje [emoji3526][emoji3526][emoji847]

Bo 5+1 to piąty tydzień czy szósty? [emoji849]
 
reklama
Kurcze ja nie wiem jak te tygodnie się liczy 🙈🙈🙈 masz 5+0 czy jak? :D
Gratulacje ☺️☺️🤗

Bo 5+1 to piąty tydzień czy szósty? 🙄
W czwartek było równo 5 tygodni , u mnie nie ma innej możliwości , mialam owulacje jak mój mąż był w domu a to był jedyny weekend w kwietniu 🤪 16,17,18 😁
 
Do góry