reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

A gdzie planujesz rodzić?
Wybrałam UCK Katowice. Nie jestem pewna, czy to najlepszy wybór, kojarzy mi się z masówką, ale jest dobrze wyspecjalizowany. Wierzę, że dzięki tej masówce mieli dużo różnych przypadków, przez co mają doświadczenie, gdyby coś się działo. Ale nastawiam się właśnie na taśmociąg i mało empatii - choć nie znam nikogo, kto tam rodził. Opinie oczywiście można znaleźć i te dobre, i te złe...
 
reklama
Wybrałam UCK Katowice. Nie jestem pewna, czy to najlepszy wybór, kojarzy mi się z masówką, ale jest dobrze wyspecjalizowany. Wierzę, że dzięki tej masówce mieli dużo różnych przypadków, przez co mają doświadczenie, gdyby coś się działo. Ale nastawiam się właśnie na taśmociąg i mało empatii - choć nie znam nikogo, kto tam rodził. Opinie oczywiście można znaleźć i te dobre, i te złe...

Jak wszędzie.. Chyba najlepiej i najbrutalniej brzmi że trzeba sprawdzić na własnym przypadku. Mi znajoma odradziła Chorzów.. Nie dali jej rodzic SN tylko stwierdzili ze jest drobna małą miała 3,7kg i od razu na CC..
 
Wybrałam UCK Katowice. Nie jestem pewna, czy to najlepszy wybór, kojarzy mi się z masówką, ale jest dobrze wyspecjalizowany. Wierzę, że dzięki tej masówce mieli dużo różnych przypadków, przez co mają doświadczenie, gdyby coś się działo. Ale nastawiam się właśnie na taśmociąg i mało empatii - choć nie znam nikogo, kto tam rodził. Opinie oczywiście można znaleźć i te dobre, i te złe...
No tak, to jedyny szpital III stopnia w Katowicach. Ponoć ordynator się tam zmienił i jest lepiej, niż było.
 
Hej dawno mnie tu nie było, a teraz jak trwoga to jestem. Dziewczyny jak czkawki waszych maluszków? W poprzedniej ciąży bywały na tym etapie kilka razy dziennie. A w tej była jakaś miesiąc albo dwa miesiące temu. I teraz nic a nic :(. Tak sobie teraz uświadomiłam i zaczęłam się martwić. Ruchy wyczuwam często i dotkliwie, ale żeby tak w ogóle bez czkawki? Któraś z was tak ma?
 
Ostatnia edycja:
Moja ma codziennie albo po kilka razy, ale czytałam że różnie bywa z czkawką. Jedne dzieci mniej, inne więcej, inne w ogóle mogą nie mieć.
Najlepiej chyba zapytać swojego ginekologa podczas wizyty.
 
Jak wszędzie.. Chyba najlepiej i najbrutalniej brzmi że trzeba sprawdzić na własnym przypadku. Mi znajoma odradziła Chorzów.. Nie dali jej rodzic SN tylko stwierdzili ze jest drobna małą miała 3,7kg i od razu na CC..

W Chorzowie chodziłam do Szkoły Rodzenia. Położne wydawały się fajne i milusie, ale wiaodmo, że szkoła rodzenia a poród, to dwie różne sprawy i, że to nie koniecznie na te położne się trafi.
 
Hej dawno mnie tu nie było, a teraz jak trwoga to jestem. Dziewczyny jak czkawki waszych maluszków? W poprzedniej ciąży bywały na tym etapie kilka razy dziennie. A w tej była jakaś miesiąc albo dwa miesiące temu. I teraz nic a nic :(. Tak sobie teraz uświadomiłam i zaczęłam się martwić. Ruchy wyczuwam często i dotkliwie, ale żeby tak w ogóle bez czkawki? Któraś z was tak ma?
Ja dalej nie potrafię rozróżnić, czy to czkawka, czy coś innego. Jeśli chodzi o taki regularny, denerwujący, jakby pulsujący ruch, to mam rzadko. Ostatnio coś częściej, ale tak zdarza się raz na kilka dni. Z tym, że mój mały zto w ogóle jest mało ruchliwy.
 
Kurcze, z Poznania miała jeszcze lepszy kawałek niż ja bo ja jestem z okolic Trójmiasta. :D Jakby to była wiosna/ lato to prawdopodobnie też skończyłabym w Twojej okolicy, bo nawet już coś tam zdążyłam ustalić z jednym ze szpitali, ale w styczniu z 3 dniowym dzieckiem -no nie widzę tego:/ W każdym razie - dzięki :) :*
Ja też z okolic trojmiasta :)
 
reklama
Do góry