reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Znam to mój chodzi do żłobka... Był lekko podziębiony to był w domu puściłam go teraz na poniedziałek wtorek i środę bo był zdrowy i zaś przyszedł z katarem [emoji85][emoji85][emoji85] w nocy coś charczał więc dziś nasz zaprzyjaźniony sąsiad pomógł mi i umowil mi wizytę u lekarza prywatnie bo u nas z tym ciężko, nie przyjmuje już nowych ale ze on ma u niej znajomości to się udało... I co, zapalenie krtani... Teraz już chrypa doszła i dziwny kaszel ale osłuchowo jest ok[emoji106] i zaś cała sterta leków
Odebralam moją Nele z przedszkola, chodziła całe 2 dni po chorobie i znowu mega katar... Ehhh[emoji17] chyba nasza przygoda przedszkolna będzie tak wyglądała 2 dni przedszkola, tydzień w domu... Zwariować idzie...
 
reklama
Dziewczny a jak u Was ze słodyczami w ciąży? Bo ja mam taką ochotę na słodkie, że nie ma dnia żebym nie zjadła jakiegoś batona, a później mam wyrzuty sumienia. Wiem, że z umiarem nie zaszkodzi, ale czy codziennie coś słodkiego to umiar? Nie zjadam całej czekolady na raz.
Temat ciężki. Jak mam słodycze pod ręką, to codziennie coś podjadam. Jak zaopatrzyłam się w zdrowsze słodkości, to były dni, że w ogóle nic słodkiego nie jadłam.
 
Dziewczyny ratujcie, gardlo boli, katar się leje, temp brak.... zaopatrzyłam się w syrop *spam*, paracetamol, ibuprofen, sudafed ha. Nie wiem co jeszcze a za tydzień mamy wesele🤷‍♀️
Dzisiaj mialam połówkowe i nasz maly nie będzie taki maly;) ale na szczęście będę miała cesarkę wiec dam rade;) i z tego wszystkiego lekarza nie spytałam co mam wziąć na to chyba przeziebienie🙈
 

Załączniki

  • 20210918_124325.jpg
    20210918_124325.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 93
Mnie w zeszłym tygodniu rozłożyło i leczyłam się tylko naturalnie - czosnek, sok z malin, sok z kwiatu bzu , miód i przeszło po kilku dniach, a też miałam wesele :) Także bardzo polecam. I dużo pić koniecznie.
A dwa dni temu mieliśmy też połówkowe :) Mała waży już prawie 0,5kg i rozwija się zdrowo 😍
 
Śliczne zdjęcia! Będzie pamiątka [emoji4]
Dziewczyny ratujcie, gardlo boli, katar się leje, temp brak.... zaopatrzyłam się w syrop *spam*, paracetamol, ibuprofen, sudafed ha. Nie wiem co jeszcze a za tydzień mamy wesele[emoji2368]
Dzisiaj mialam połówkowe i nasz maly nie będzie taki maly;) ale na szczęście będę miała cesarkę wiec dam rade;) i z tego wszystkiego lekarza nie spytałam co mam wziąć na to chyba przeziebienie[emoji85]
 
Dziewczyny ratujcie, gardlo boli, katar się leje, temp brak.... zaopatrzyłam się w syrop *spam*, paracetamol, ibuprofen, sudafed ha. Nie wiem co jeszcze a za tydzień mamy wesele🤷‍♀️
Dzisiaj mialam połówkowe i nasz maly nie będzie taki maly;) ale na szczęście będę miała cesarkę wiec dam rade;) i z tego wszystkiego lekarza nie spytałam co mam wziąć na to chyba przeziebienie🙈
Ja jak byłam chora na początku ciąży to w aptece kupiłam dla kobiet w ciąży tabletki na gardło *spam* czy coś takiego. Super zadziałały, bo bardzo szybko :) polecam.


Jak Wasze samopoczucie dziewczynki ? U mnie gigantyczna zgaga...juz praktycznie nic na mnie nie działa...w nocy nie da się spać. Do tego moj maluch imprezuje non stop:D
No i odezwał się kregoslup. Nie miałam tego problemu w pierwszej ciąży a teraz wszystko na raz :(
 
Ja jak byłam chora na początku ciąży to w aptece kupiłam dla kobiet w ciąży tabletki na gardło *spam* czy coś takiego. Super zadziałały, bo bardzo szybko :) polecam.


Jak Wasze samopoczucie dziewczynki ? U mnie gigantyczna zgaga...juz praktycznie nic na mnie nie działa...w nocy nie da się spać. Do tego moj maluch imprezuje non stop:D
No i odezwał się kregoslup. Nie miałam tego problemu w pierwszej ciąży a teraz wszystko na raz :(
Jak piszesz nazwę leku to musisz robić spację w połowie bądź jakaś kropkę czy coś, bo wyskoczył *spam*

U mnie też od kilku dni straszna zgaga, wcześniej działały migdały, teraz już bardziej działa mleko ale też nie zawsze.
I również odezwały się plecy, ale konsultowałam z fizjo i mam się nie martwić na zapas, tylko poćwiczyć, porozciągać mięśnie, bo to głównie przyczyna większego brzuszka i złej postawy [emoji6]
 
reklama
U mnie samopoczucie bardzo dobrze, zgagi i innych dolegliwości brak, chociaż ostatnio zaczynam odczuwać skutki pracy przed komputerem po 8 godzin i powoli myślę o L4.
 
Do góry