reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja ostatnio byłam na spotkaniu ze znajomymi i koleżanka tak od tyłu podeszła i przytuliła mnie i mój brzuch...trwało to kilka minut.. Czułam się bardzo nieswojo... Ale nic nie powiedziałam, tylko już wiem napewno, że nie chce aby ktokolwiek oprócz męża to robił [emoji2356]
 
reklama
Ja ostatnio byłam na spotkaniu ze znajomymi i koleżanka tak od tyłu podeszła i przytuliła mnie i mój brzuch...trwało to kilka minut.. Czułam się bardzo nieswojo... Ale nic nie powiedziałam, tylko już wiem napewno, że nie chce aby ktokolwiek oprócz męża to robił [emoji2356]
Ja też jestem brana z zaskoczenia. Raz wchodząc do sklepu, dzisiaj przy kasie. Innym razem w pracy, gdy koleżanka siadała koło mnie na krześle, jeszcze innym razem, podczas spotkania na spacerze.
 
Cześć dziewczyny :) sezon chorobowy w pełni... moja 3 latka zaczęła przedszkole i była aż 5 dni - 2 raz jest chora i od dzisiaj znowu w domu... jeszcze mnie nie wzięło ale czuje ze to kwestia czasu bo kaszle strasznie.

Co do wyprawki to zrobiłam juz listę. Po wizycie w szpitalu w związku z założeniem szewka na szyjkę i muszę być gotowa ze coś się wydarzy... myślicie juz o ubrankach? Ja się zastanawiam czy body z krótkim plus pajacyk nie będzie za ciepło... pamiętam w 1 ciąży- corka z czerwca- ze zakładałam sam pajacyk i tak mi było najwygodniej:)
Ja mam bzika na punkcie ubranek dla maluszków więc już mam ich sporo 🙈😄 myślę że teraz taki zestaw będzie ok, w końcu rodzimy zimą. Co do wyprawki to mam już parę rzeczy kupionych, typu koszule nocne i podkłady, no i ubranka dla malucha. U mnie to pierwsza ciąża i może dlatego już mam co nieco ogarnięte. U mnie najgorszej będzie z wózkiem, łóżeczkiem i wanienką..
 
Cześć Dziewczyny
Czy Wy też spotykacie się z tym, że osoba spotkana np w sklepie, głaszcze Was po brzuchu 🤦‍♀️
Ja nie miałabym śmiałości, nawet gdyby to była osoba z rodziny. Najpierw upewniłabym się, czy ktoś sobie czegoś takiego życzy.
Nie chcę być złośliwa, więc nie reaguję, ale bardzo tego nie lubię.
Ale to całkiem obce osoby? 😳 Ja mam brzuszek mały i pod luźnymi ciuchami nie widać, ale nie wyobrażam sobie żeby ktoś obcy mi dotykał cokolwiek 🙉
 
Ale to całkiem obce osoby? 😳 Ja mam brzuszek mały i pod luźnymi ciuchami nie widać, ale nie wyobrażam sobie żeby ktoś obcy mi dotykał cokolwiek 🙉
To są znajomi ale tacy na "cześć", nic bliższego. Gdy dowiadują się o ciąży od kogoś, to spotykając mnie na mieście,chcą pogratulować i ta ręka z zaskoczenia ląduje na moim brzuchu. Nie jestem przygotowana, kto i kiedy dowie się, że jestem w ciąży. Jak bylam w pierwszej ciąży, to nie kojarzę żeby tak nagminnie ktoś mnie głaskał po brzuchu.
 
Ja mam bzika na punkcie ubranek dla maluszków więc już mam ich sporo 🙈😄 myślę że teraz taki zestaw będzie ok, w końcu rodzimy zimą. Co do wyprawki to mam już parę rzeczy kupionych, typu koszule nocne i podkłady, no i ubranka dla malucha. U mnie to pierwsza ciąża i może dlatego już mam co nieco ogarnięte. U mnie najgorszej będzie z wózkiem, łóżeczkiem i wanienką..

A jaki rozmiar kupujesz? Same 56 czy też od razu 62 ?
 
Ja też zaczęłam kupować już ubranka, a termin mam na koniec stycznia. To pierwsze, długo wyczekane dzieciątko więc też po prostu mi się chce w to wszystko zaopatrzyć bo kiedyś nawet nie marzyłam, że będę mogła wszystko wybierać. Mamy też zestaw mebelków, kupiliśmy używane w okazyjne cenie, komodę z przewijakiem, łóżeczko, szafę i regał :) listę rzeczy też mam zrobioną żeby o niczym nie zapomnieć[emoji85]
 
reklama
Do góry