reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Tak to wiem, tylko o szczegolach dowiem się dopiero we wtorek.:) bardziej martwilam się tym czy moze to jakos negatywnie wplynac na ciaze:/
 
reklama
Tak to wiem, tylko o szczegolach dowiem się dopiero we wtorek.:) bardziej martwilam się tym czy moze to jakos negatywnie wplynac na ciaze:/
Myśle, ze jeżeli nie jest to poważna infekcja (a mówisz, ze nic nie odczuwasz) to nie jest źle :) grunt żeby sprawnie zadziałać. Ja miałam infekcje pęcherza, której tez nie czułam i dostałam 2 antybiotyki. Wszystko przeszło, wyniki wzorowe. Także nie ma co się martwić na zapas ;)
 
Dziewczyny które się szczepicie - czy u Was z ciążą jest wszystko ok ? Ja mam ciążę podwyższonego ryzyka i jestem po dwóch stratach i tylko ze względu na to mam straszne wątpliwości..
 
Dziekuję Ci za słowa otuchy :) w sumie lekarz też wie co robi i przepisze bezpieczny dla dzidziusia antybiotyk więc nie powinno zaszkodzić, ale to moja pierwsza ciaża i to taki stres z tym wszystkim [emoji86][emoji85][emoji846]dziekuję i mam nadzieję, że u Cb i pozostalych już bedzie dobrze[emoji4]
Myśle, ze jeżeli nie jest to poważna infekcja (a mówisz, ze nic nie odczuwasz) to nie jest źle :) grunt żeby sprawnie zadziałać. Ja miałam infekcje pęcherza, której tez nie czułam i dostałam 2 antybiotyki. Wszystko przeszło, wyniki wzorowe. Także nie ma co się martwić na zapas ;)
 
Dziewczyny mam bardzo głupie pytanie. Czy można słuchać muzyki w sluchawkach na full'a ? Czy to może szkodzić maluszkowi w brzuchu? Wiem, głupie ale nurtuje mnie to pytanie.
 
Ja konsultowałam szczepienie z trzema lekarzami. Wszyscy byli zgodni że warto się zaszczepić tym bardziej że niedługo czeka nas mnóstwo wizyt a przychodnie, czy szpitale to straszna wylęgarnia.

Dziś Niemcy również już oficjalnie zalecają szczepienia ciężarnych.
 
Dziekuję Ci za słowa otuchy :) w sumie lekarz też wie co robi i przepisze bezpieczny dla dzidziusia antybiotyk więc nie powinno zaszkodzić, ale to moja pierwsza ciaża i to taki stres z tym wszystkim [emoji86][emoji85][emoji846]dziekuję i mam nadzieję, że u Cb i pozostalych już bedzie dobrze[emoji4]
To tez moja pierwsza i tez dużo rzeczy nie wiem :) zawsze tutaj się można kogoś podpytać i wtedy się śpi spokojnie ☺️☺️
Dziewczyny mam bardzo głupie pytanie. Czy można słuchać muzyki w sluchawkach na full'a ? Czy to może szkodzić maluszkowi w brzuchu? Wiem, głupie ale nurtuje mnie to pytanie.
Wydaje mi się, ze nie powinno w żaden sposób wpływać na dziecko. Zwłaszcza w słuchawkach.
Ja konsultowałam szczepienie z trzema lekarzami. Wszyscy byli zgodni że warto się zaszczepić tym bardziej że niedługo czeka nas mnóstwo wizyt a przychodnie, czy szpitale to straszna wylęgarnia.

Dziś Niemcy również już oficjalnie zalecają szczepienia ciężarnych.
Tez myśle, ze warto się zaszczepić. Za miesiąc czy dwa znowu zacznie się ruski cyrk i przepełnione szpitale. A my w ciąży :/
 
reklama
Ja konsultowałam szczepienie z trzema lekarzami. Wszyscy byli zgodni że warto się zaszczepić tym bardziej że niedługo czeka nas mnóstwo wizyt a przychodnie, czy szpitale to straszna wylęgarnia.

Dziś Niemcy również już oficjalnie zalecają szczepienia ciężarnych.
Podnosisz mnie na duchu. Mega boję się tego szczepienia.
 
Do góry