reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Cześć dziewczyny. Gratuluję pięknych zdjęć dzidziusiow🙂ja dziś też miałam wizytę ale fotki brak, natomiast na patrzyłam się na dzidziola bo nie chciał się obrócić i dać zmierzyć... Widok był albo z góry i widziałam główkę i małe rączki... Mogłam nawet policzyć paluszki to było slodkie😍albo jak nóżkami machał. Krwiak zupełnie zniknął i ciąża nie jest już zagrożona.przyspieszyl mi się też termin porodu na usg i muszę szybko umawiać się na prenatalne bo zrobił mi się nagle 12 tydzień😂a na ostatniej wizycie coś chyba lekarz źle zmierzył bo 2 tygodnie temu był 8 tydzien😂ale grunt że wygląda wszystko ok i ten krwiak zniknął bo bardzo się zamartwiałam. Miłego wieczoru 😘
Super wiadomości!
 
Cześć Dziewczyny 😄
Mam nadzieję, że dzień mija Wam wszystkim co najmniej dobrze...czego szczerze życzę ☺️
Doradźcie, proszę, co zrobić gdy włosy od początku ciąży przypominają kupę siana raczej niż zadbaną fryzurę? Mam długie włosy z tendencją do przetłuszczania, ale od kilku tygodni sprawdzone wcześniej kosmetyki już nie pomagają. Po 4 godzinach mam przyklapnięte kosmyki napuszone na końcach i do tego nierównomiernie pofalowane na całej długości.
Jaka jest przyczyna? I jak można sobie pomoc?
Pomożecie?
 
Cześć Dziewczyny 😄
Mam nadzieję, że dzień mija Wam wszystkim co najmniej dobrze...czego szczerze życzę ☺️
Doradźcie, proszę, co zrobić gdy włosy od początku ciąży przypominają kupę siana raczej niż zadbaną fryzurę? Mam długie włosy z tendencją do przetłuszczania, ale od kilku tygodni sprawdzone wcześniej kosmetyki już nie pomagają. Po 4 godzinach mam przyklapnięte kosmyki napuszone na końcach i do tego nierównomiernie pofalowane na całej długości.
Jaka jest przyczyna? I jak można sobie pomoc?
Pomożecie?
Może zmieniła Ci się porowatość włosów przez zmiany hormonalne? Jak pomóc to proponowałabym poszukać może kosmetyków odpowiednich dla nowej porowatości ☺️
Mi to z kolei włosy wypadają na potęgę. Ale to raczej nie ciąża, tylko covid - przechodziłam w marcu i czytałam ostatnio że po 2-3 miesiącach ozdrowieńcy się skarżą na nadmierne wypadanie i chyba mnie to dopadło. 😒
 
Cześć Dziewczyny 😄
Mam nadzieję, że dzień mija Wam wszystkim co najmniej dobrze...czego szczerze życzę ☺️
Doradźcie, proszę, co zrobić gdy włosy od początku ciąży przypominają kupę siana raczej niż zadbaną fryzurę? Mam długie włosy z tendencją do przetłuszczania, ale od kilku tygodni sprawdzone wcześniej kosmetyki już nie pomagają. Po 4 godzinach mam przyklapnięte kosmyki napuszone na końcach i do tego nierównomiernie pofalowane na całej długości.
Jaka jest przyczyna? I jak można sobie pomoc?
Pomożecie?
Cześć. Podziel się info co stosujesz na przetłuszczające się włosy? Ja bym musiała myć codziennie 🤦‍♀️
 
Może zmieniła Ci się porowatość włosów przez zmiany hormonalne? Jak pomóc to proponowałabym poszukać może kosmetyków odpowiednich dla nowej porowatości ☺️
Mi to z kolei włosy wypadają na potęgę. Ale to raczej nie ciąża, tylko covid - przechodziłam w marcu i czytałam ostatnio że po 2-3 miesiącach ozdrowieńcy się skarżą na nadmierne wypadanie i chyba mnie to dopadło. 😒
Mi po covidzie wypadło około 1/3 wlosow, serio... świecilam łysym przedziałkiem :( po paru miesiącach miałam taki wysyp babyhairów ze sterczały w każda stronę świata ...
 
reklama
Do góry