reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

serio? Wcześniej tez miałaś takie wydęte podbrzusze? Mąż się cieszył, ze już widać. A dzisiaj ten dół może tylko tak delikatnie powiększony. 😕
Ogólnie wydaje mi, że w tamtym tygodniu był nieco większy brzuch, a od wczoraj i dziś nieco mniejszy. Mam nadzieję że to nie jest nic złego, bo wizyta dopiero 24.06. 😕 z drugiej strony mam problemy z wyproznianiem I nie wiem czy ten powiększony brzuch nie był związany właśnie zatrzymywanie gazow
 
reklama
Ogólnie wydaje mi, że w tamtym tygodniu był nieco większy brzuch, a od wczoraj i dziś nieco mniejszy. Mam nadzieję że to nie jest nic złego, bo wizyta dopiero 24.06. 😕 z drugiej strony mam problemy z wyproznianiem I nie wiem czy ten powiększony brzuch nie był związany właśnie zatrzymywanie gazow
to mogła być przyczyna. Bo tez wtedy na dole taki mam większy. Ale teraz właśnie nie miałam z tym problemu. I tez się stresuje :/
 
Powiem Wam, ze mam straszne wyrzuty sumienia jeżeli chodzi o jedzenie. Nie odżywiam się teraz zdrowo bo jem to na co pozwalają mi mdlosci. Wiele rzeczy mnie zwyczajnie obrzydza... owoce jako tako jeszcze, ale warzywa - cieniutko.
Mam podobnie... Przez mdłości moja dieta to porażka. Przed ciążą w ogóle słodkiego nie jadłam, a teraz tylko słodkie mogę
 
Mam podobnie... Przez mdłości moja dieta to porażka. Przed ciążą w ogóle słodkiego nie jadłam, a teraz tylko słodkie mogę
A ja zawsze kochałam słodycze a od miesiąca patrzeć nie mogę na: słodycze, mieso, makarony, produkty mleczne itd
no i odrzucilo mnie od ukochanej kawy bez której nie wyobrażałam sobie życia i od sushi które przed ciąża uwielbiałam 🤪🤪
 
reklama
Do góry