reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej dziewczyny :) nie było mnie pare dni bo dopadlo mnie straszne zmeczenie, jestem za grupą zamknietą, mam nadzieje, ze te kilka dni zerowej aktywności mnie nie dyskwalifikuje, jesteśmy razem od początku w końcu :p u mnie dziś 11+2 tc, w poniedziałek analizy a 21 usg prenatalne, już się nie mogę doczekać! Mam nadzieje,z e wszystko będzie dobrze 🙈witam nowe dziewczyny, zyczę Wam nudnych ciąż. Gratulacje ostatnich wizyt i kciuki za następne :)
Dzis chociaż znowu leżąca to muszę się jakoś zebrać i coś posprzątać 😅 potem idziemy na miasto coś zjeść ♥️ Brakowało mi weekendowych wyjść do pysznych knajpek 🌸🌸
 
reklama
Dziękuję za pamięć o mnie ! Ja całym ♥️jestem teraz z Wami ale szykuje mojemu dziecku roczek, nie mam czasu na złe samopoczucie, o wyspaniu się nie wspominając a gdzie wejść na forum i mieć 5 min dla siebie 😭😭😭


Wczoraj byłam na badaniach i nawet nie miałam kiedy sprawdzić wyników więc mam nadzieję, że wszystko jest w normie 🙄 jak się czujecie ?
 
Hej dziewczyny :) nie było mnie pare dni bo dopadlo mnie straszne zmeczenie, jestem za grupą zamknietą, mam nadzieje, ze te kilka dni zerowej aktywności mnie nie dyskwalifikuje, jesteśmy razem od początku w końcu :p u mnie dziś 11+2 tc, w poniedziałek analizy a 21 usg prenatalne, już się nie mogę doczekać! Mam nadzieje,z e wszystko będzie dobrze 🙈witam nowe dziewczyny, zyczę Wam nudnych ciąż. Gratulacje ostatnich wizyt i kciuki za następne :)
Dzis chociaż znowu leżąca to muszę się jakoś zebrać i coś posprzątać 😅 potem idziemy na miasto coś zjeść ♥️ Brakowało mi weekendowych wyjść do pysznych knajpek 🌸🌸
Jesteś ostatnia na drugiej liście którą wysłałam do Ani, więc spokojnie, nie dyskwalifikuje 🙈

Wy macie 21 już prenatalne, a ja 22 albo 23 idę na wizytę i to będzie dopiero 9+1/9+2 🙈 Z drugiej strony: szybko leci! 🥰
 
Witajcie
Ja dziś już dużo lepiej się czuje, pewnie dlatego że się ochłodziło i od razu więcej sił do zycia🙂

Ja dziś 11t3d ❤️ We wtorek (chyba jako pierwsza z grupy) idę na prenatalne 😃
Nie do wiary że już pierwsze prenatalne w naszej grupie🙂trzymam kciuki👍

Też już powoli umawiam prenatalne ale czekam jeszcze na wtorkowa wizytę żeby się upewnić ze wszystko ok z dzieckiem i zdecyduje się też na badania wolnego płodowego dna. W końcu 35 na karku a w rodzinie i mojej i męża są przypadki chorób genetycznych.
Życzę wam miłej soboty🙂
 
Hej lasencje🙃🙃🙃
Ja generalnie gdyby nie brał okresu i potworny ból piersi oraz wzmożoną ochota na owoce, warzywa nabiał i slodkienie mam żadnych objawów w ciąży ... nie mam też ochoty na mięso i to wszystko. Ale ze starszakiem 12,5 lat tez bylam bezobjawowa...
Tak wiem powinnam się cieszyć a nie narzekać!🙈🙈🙈 tyle dziewczynki moje ze przez ten brak ciążowych dolegliwości czasem sie zastanawiam czy z kropkiem wszystko ok..ehhh aby do II trymestru🙏🙏🙏
Pozdrawiam moje ciężaroweczki i życzę miłej soboty.
Ps: ja już na l4 wiec będę was częściej nawiedzać, buziole 😗😁🙃
 
Witajcie
Ja dziś już dużo lepiej się czuje, pewnie dlatego że się ochłodziło i od razu więcej sił do zycia🙂


Nie do wiary że już pierwsze prenatalne w naszej grupie🙂trzymam kciuki👍

Też już powoli umawiam prenatalne ale czekam jeszcze na wtorkowa wizytę żeby się upewnić ze wszystko ok z dzieckiem i zdecyduje się też na badania wolnego płodowego dna. W końcu 35 na karku a w rodzinie i mojej i męża są przypadki chorób genetycznych.
Życzę wam miłej soboty🙂
Które z badań wolnego dna wybrałaś? 😊
 
reklama
Do góry