reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Cześć dziewczyny. Jestem Magda, mam 35 lat i to moja pierwsza ciąża 🤰.
OM 27.03 z usg wychodź, że ciąża jest 4 dni młodsza. Termin na 4 stycznia 2022
Witamy ☺️
Cześć. Jestem Aga, mam termin według miesiączki 8 stycznia 2022 🙂
Jestem dzisiaj po wizycie u lekarza, bo miałam od kilku dni śluz tak podbarwiony na brązowo. Dostałam duphaston, acard, mam leżeć i oczywiście L4.
Bardzo się niepokoję 😔
Cześć 😁 Będzie dobrze, dostałaś leki jesteś zaopiekowana, to najważniejsze ;) Coś jeszcze Ci lekarz powiedział? :)
 
Cześć. Jestem Aga, mam termin według miesiączki 8 stycznia 2022 🙂
Jestem dzisiaj po wizycie u lekarza, bo miałam od kilku dni śluz tak podbarwiony na brązowo. Dostałam duphaston, acard, mam leżeć i oczywiście L4.
Bardzo się niepokoję 😔
Witaj. Z tego, co widziałam bardzo dużo z nas miało plamienia albo nawet krwawienia. Nie stresuj się i stosuj się do zaleceń lekarza. Odpoczywaj i zadbaj o siebie.
 
Ja też tak miałam i też biorę duphaston, a acard już wcześniej brałam. Ale nic mi lekarz nie mówił że mam leżeć tylko wiadomo uważać na siebie i się oszczędzać.
Cześć. Jestem Aga, mam termin według miesiączki 8 stycznia 2022 [emoji846]
Jestem dzisiaj po wizycie u lekarza, bo miałam od kilku dni śluz tak podbarwiony na brązowo. Dostałam duphaston, acard, mam leżeć i oczywiście L4.
Bardzo się niepokoję [emoji17]
 
Będzie dobrze[emoji3059] u mnie niby jest ok a duphaston ogólnie mówi się że jest na podtrzymanie ciąży.
No właśnie niewiele powiedział, to nie był mój lekarz , bo mój akurat ma urlop. Spytałam czy to zagrożenie poronieniem, to potwierdził. Mam nadzieję że będzie dobrze, w sumie dobrze że poszłam na wizytę.
 
No właśnie niewiele powiedział, to nie był mój lekarz , bo mój akurat ma urlop. Spytałam czy to zagrożenie poronieniem, to potwierdził. Mam nadzieję że będzie dobrze, w sumie dobrze że poszłam na wizytę.
Co za lekarz 🤬 A kiedy Twój wraca? Albo kiedy masz następna wizytę? Myśl pozytywnie, nastawienie jest ważne! ☺️
 
Dziewczyny dziękuje z całego serca za kciuki ! No ale niestety pęcherzyk za duzy pusty w środku . Dostałam skierownie do szpitala chce iść odrazu jutro . Diagnoza : puste jajo płodowe ( poraz 2) . Przykro mi Was opuszczać bo jesteście takie kochane ! Ale z całego serca życzę każdej z was zdrowych maluszków . Ja na ta chwile odpuszczam bo już nie mam na to sił . 😓
Kochana trzymaj się, wiem co to znaczy.. ale w końcu się uda, trzeba wierzyć❤️ Tulę Cię mocno🥰🥰🥰
 
reklama
Mój wraca za 2 tygodnie. Nie mam nadżerki. Jak wróciłam od lekarza to bardzo byłam zdenerwowana. Ale na szczęście z dzieckiem wszystko ok, rośnie i bije serduszko.
Jestem dobrej myśli 🙂
 
Do góry