reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Wiecie co dziewczyny , mam dylemat czy robić dodatkowe usg prenatalne ... w pierwszej ciąży nic dodatkowego nie robiłam poza podstawowymi badaniami ..
To są trudne i indywidualne decyzje, ja ponieważ idę po pewnie doradziłabym Ci to samo, ale to indywidualna decyzja. Ja np. nie biegałam sprawdzać przyrostów bety bo bardzo mnie to stresowało, a innych uspokaja. Masz jeszcze czas, żeby się zastanowić.
 
Hej ja też będę mamą po raz 4 [emoji6] i między najmłodsza bedzie niecałe 4 lata różnicy. Również rodziłam 3 razy SN [emoji3059]
Witam. U mnie termin z obliczeń 22 styczeń.
To będzie już 4 poród. 3 poprzednie naturalne. Pierwszy byl ciężki, drugi szybki, trzeci niełatwy bo 7 lat różnicy a teraz bedzie 3 lata różnicy.
Są tu mamy wielodzietne ?
Pozdrawiam
Karina
 
Ja nie będę robić chyba że ginekologg coś nasunie. W 1 ciąży mówił że nie ma co jeżeli na usg wszystko jest ok, bo jak widzi wątpliwości to od razu wysyła. On jest dosyć dokładny w usg więc mu ufam
Wiecie co dziewczyny , mam dylemat czy robić dodatkowe usg prenatalne ... w pierwszej ciąży nic dodatkowego nie robiłam poza podstawowymi badaniami ..
 
Ja nie będę robić chyba że ginekologg coś nasunie. W 1 ciąży mówił że nie ma co jeżeli na usg wszystko jest ok, bo jak widzi wątpliwości to od razu wysyła. On jest dosyć dokładny w usg więc mu ufam
Słyszałam :) prowadził ciąże mojej dobrej znajomej - była bardzo zadowolona . Mój Pan Marek też wydaje mi się bardzo dokładny wiec też raczej nie będę nic robić ponad to , chyba ze coś wzbudzi jego wątpliwość ... ale cały czas jest gdzieś jakieś „ ale „ muszę wytrzymać do kolejnej wizyty , jak zobaczę więcej na usg to się jeszcze bardziej wycisze - chociaż mój mąż mówi że jestem o wiele spokojniejsza już teraz niz na początku :)
 
reklama
A kiedy masz kolejna wizytę bo ja mam 30 czerwca już te prenatalne.
Słyszałam :) prowadził ciąże mojej dobrej znajomej - była bardzo zadowolona . Mój Pan Marek też wydaje mi się bardzo dokładny wiec też raczej nie będę nic robić ponad to , chyba ze coś wzbudzi jego wątpliwość ... ale cały czas jest gdzieś jakieś „ ale „ muszę wytrzymać do kolejnej wizyty , jak zobaczę więcej na usg to się jeszcze bardziej wycisze - chociaż mój mąż mówi że jestem o wiele spokojniejsza już teraz niz na początku :)
 
Do góry