reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Hej dziewczyny, wczoraj wieczorem mialam wizytę w Rzeszowie u nowego ginekologa, udało się szybko wizytę załatwić. Mam założona kartę ciąży, poród mam według niego ustalony na 16 stycznia, dostałam skierowania na badania. O wszystko się wypytał także jestem zadowolona. Dostalam tez l4 z racji choroby i wcześniejszej ciąży żebym się nie denerwowała tylko odpoczywała. Wizyte następna mam na 5 lipca i wtedy prenatalne. Powiem Wam, ze wszystko byłoby ok gdyby nie to, że jak napisałam mojej kierowniczce, że wysłał mnie na l4 i nie bardzo mialam coś do powiedzenia to napisała mi taka wiadomość, że aż mnie wcisnęło w fotel w aucie. Wyszlo na to, że jestem niewdzięczna bo ona spełniła moja prosbe żeby nie mówić nic koordynatorce bo chciałam chodzić do 21czerwca wiec gdzieś sama na czasie chciałam jej powiedzieć i że jak mogę ja stawiać w takiej sytuacji i że dobrze, że nie napisałam jej tego jutro o12 czyli dzisiaj. Wizyte mialam o 20.30 wiec dałam jej znać po wizycie po 21 od razu. Powiem Wam, ze czuje się tak fatalnie, że szok... dzisiaj z samego rana zadzwoniłam do koordynatorki i jej powiedzialam co i jak zeby wiedziala moja wersje i ja poprosiłam żeby nikogo jeszcze nie szukała bo różnie może się ciaza skończyć także chociaż tyle. Troche to nie składnie ale no musiałam się wyżalić
 
reklama
Do góry