reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Gratulacje dziewczyny pięknych wizyt [emoji3590] cieszę się że wszystko jest dobrze [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Dziewczyny ja już po wizycie [emoji7] wychodzi 7 tydzień wiec trochę inaczej niż ja liczyłam bo wychodził 8. Cieszę się ogromnie ze wszystko jest w porządku. Następna wizyta za 2 tygodnie. Niestety nie słyszałam jeszcze ale już widziałam bijące serduszko [emoji7][emoji7][emoji7]
Najwspanialszy dzień w moim życiu [emoji3590] Doktor mówi „ dzidzia jest „ serduszko bije - czego chcieć więcej [emoji177]wspaniały lekarz ! Pełen profesionalizm , opanowany , delikatny [emoji3526] Serduszko bije 128 , nie słuchaliśmy ale podziwialiśmy jak pulsuje [emoji2] nawet do mojej chęci CC się przychyla , ale kazał mi ogarnąć kardiologa [emoji16]wg usg termin na 12.01.2021 [emoji3590]
Ja już tez po wizycie, wszystko jest dobrze, proporcjonalnie do wieku ciąży około 6tc+2dn termin na 16 stycznia :) oby tak dalej [emoji1317][emoji1317] Wizyta za miesiąc
Serduszko bije [emoji3531]
Melduję się po wizycie,fasolka jest i serduszko małe już bije[emoji3531][emoji3531][emoji3531][emoji3531]
Hej dziewczyny [emoji846] ja co prawda miałam wizytę rano, ale dopiero teraz mam czas napisać. Wszystko jest dobrze, serduszko ładnie bije, dzidziuch większy o 2 dni. Następna wizyta dopiero 30.06 [emoji87]
Gratuluje wszystkich wizyt [emoji3590]
@Mona.lisa trzymam kciuki! Musi być dobrze
 
reklama
Boże dziewczyny .. ale ja padłam po tej wizycie .. w gabinecie byłam prawie godzinę , ciągły stres bo gościa pierwszy raz na oczy widziałam , ale czułam się mega bezpiecznie ☺️ Zanim mnie przebadał .. a robi wszystko tak dokładnie .. powoli ... na spokojnie ... potem usg , jak zaczął to tylko patrzyłam czy coś widać ( ja to zawsze tylko czarną plamę widzę na usg 😜) sprawdzał wszystko powoli , mierzył ... i było „ yhy.. dzidzia jest , serduszko bije „ mmmmmm „ tu super „ czego chcieć więcej i sobie komentował a ja na gołej dooopie zestresowana bo ja tam cholera tylko czarne plamy widzę 🤣 wróciłam do domu i ogarnelam to stado dzików co rano mi po salonie przebiegło .. córa rozłożyła narożnik na dole , zniosła moją pościel bo ponoć dzisiaj mamy seans filmowy w colą i chipsami i jak się walnęłam w tą pościel ... niedawno się obudziłam 😀
 
Do góry