reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Na wstępie chciałam pogratulować udanych wizyt wszystkim ❤️

A ja melduję się z betą. Wynosi na dziś: 27850. W poprzedni wtorek miała 4049. Nie wiem co o tym myśleć, średni dwudniowy przyrost rzędu 62% ale gdzieś czytałam że później beta już tak nie rośnie mocno. Oznaczę betę jeszcze w piątek czy jest przyrost czy to już tendencja spadkowa.

Dodatkowo byłam u innej diabetolog i złota kobieta. Włączyła mi acard, większa dawkę d3 i kwas foliowy - metylowane. Dostałam od niej skierowań na 7 stron... w tym D-dimery żeby zobaczyć jak stoję z krzepliwością w tym momencie. Czułam się zrozumiana przez nią jak nigdy przez żadnego lekarza... Mamy już plan działania w razy jak zarodek się pojawi a także jak skończy się pustym jajem płodowym. Odezwę się jutro po usg.
Z tego co wiem to przy tak wysokiej wartości to już nie rośnie tak szybko i nie ma co sprawdzać i się niepotrzebnie kłuć - zwłaszcza jeśli jutro masz USG. Trzymam kciuki ✊🏼☺️
 
reklama
Z tego co wiem to przy tak wysokiej wartości to już nie rośnie tak szybko i nie ma co sprawdzać i się niepotrzebnie kłuć - zwłaszcza jeśli jutro masz USG. Trzymam kciuki ✊🏼☺️
Dziękuje za kciuki! Tak z ciekawości chcieliśmy z mężem sprawdzić jak to teraz wyglada. Pokładam duże nadzieje w jutrzejszym usg. Tym bardziej, że to będzie dobry specjalista ze świetnym sprzętem.
 
Na wstępie chciałam pogratulować udanych wizyt wszystkim ❤️

A ja melduję się z betą. Wynosi na dziś: 27850. W poprzedni wtorek miała 4049. Nie wiem co o tym myśleć, średni dwudniowy przyrost rzędu 62% ale gdzieś czytałam że później beta już tak nie rośnie mocno. Oznaczę betę jeszcze w piątek czy jest przyrost czy to już tendencja spadkowa.

Dodatkowo byłam u innej diabetolog i złota kobieta. Włączyła mi acard, większa dawkę d3 i kwas foliowy - metylowane. Dostałam od niej skierowań na 7 stron... w tym D-dimery żeby zobaczyć jak stoję z krzepliwością w tym momencie. Czułam się zrozumiana przez nią jak nigdy przez żadnego lekarza... Mamy już plan działania w razy jak zarodek się pojawi a także jak skończy się pustym jajem płodowym. Odezwę się jutro po usg.
Bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie jutro kochana ❤️
 
Cześć dziewczyny! <3
Ja akurat przybywam do Was z wrześniówek 2021, więc już bliżej niż dalej, ale dzisiaj się dowiedziałam, że moja siostra jest w ciąży :D mam pytanie, ponieważ szczepiła się Astrą w niewiedzy odnośnie swojego obecnego stanu (dwa dni przed celnym strzałem :D) i teraz myśli nad druga dawką, która będzie na koniec lipca. Czy któraś z Was tutaj przyszłe Mamy miała taką sytuację? Dowiedziała się o ciąży miedzy dawkami? Co zalecał Wam lekarz? Ona jest po teleporadzie gdzie lekarka taka z pierwszego rzutu powiedziała, że absolutnie ma nie brać drugiej dawki Astry tylko szczepić się Moderną lub Pfizerem, gdzie nawet WHO mówi, że zmiana szczepienia to raczej średni pomysł.
Z góry dziękuję Wam za informację o ile któraś jest w takiej sytuacji <3

Ściskam Was i pięknego dnia Mamy!
 
reklama
Do góry