reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Najwspanialszy dzień w moim życiu ❤️ Doktor mówi „ dzidzia jest „ serduszko bije - czego chcieć więcej 💕wspaniały lekarz ! Pełen profesionalizm , opanowany , delikatny ☺️ Serduszko bije 128 , nie słuchaliśmy ale podziwialiśmy jak pulsuje 😃 nawet do mojej chęci CC się przychyla , ale kazał mi ogarnąć kardiologa 😁wg usg termin na 12.01.2021 ❤️
Super 😍 i zrobiłaś mi ochotę na lodzika😅
 
Najwspanialszy dzień w moim życiu ❤️ Doktor mówi „ dzidzia jest „ serduszko bije - czego chcieć więcej 💕wspaniały lekarz ! Pełen profesionalizm , opanowany , delikatny ☺️ Serduszko bije 128 , nie słuchaliśmy ale podziwialiśmy jak pulsuje 😃 nawet do mojej chęci CC się przychyla , ale kazał mi ogarnąć kardiologa 😁wg usg termin na 12.01.2021 ❤️
piękna wiadomość ❤️❤️
 
Nawet mi nie mów[emoji854] Urodziłam tutaj córkę, rodzinka widziała ją 2-3 razy, a za chwilę ma rok. Mąż w pracy od rana do wieczora, czasami w weekendy[emoji17] Nie możemy się doczekać powrotu[emoji4] wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej [emoji16]
My mieszkaliśmy 80 km od Stavanger i wyjechaliśmy już prawie 2 lata temu do Polski. Nie żałujemy w ogóle. Mieć kogoś do pomocy jest bezcenne [emoji3]
 
Ostatnia edycja:
Najwspanialszy dzień w moim życiu ❤️ Doktor mówi „ dzidzia jest „ serduszko bije - czego chcieć więcej 💕wspaniały lekarz ! Pełen profesionalizm , opanowany , delikatny ☺️ Serduszko bije 128 , nie słuchaliśmy ale podziwialiśmy jak pulsuje 😃 nawet do mojej chęci CC się przychyla , ale kazał mi ogarnąć kardiologa 😁wg usg termin na 12.01.2021 ❤️
Piękny Dzień Mamy! Gratulacje! Ps. Ja mam termin na 13 stycznia❤️
 
Dzień dobry w Dzień Mamy :)
Ja mam 28 lat, wczoraj zrobiłam pierwszy test i wyszły dwie kreski. Dziś byłam na becie i czekam na wynik.
Będę zamykać styczniowe mamusie bo przewidywana data porodu to 31 styczeń 2022 :D
Heeej 🥰 miło Cie widzieć! Byłyśmy razem w grupie staraczki majowe a teraz widzę że rodzimy w jednym miesiacu 🥰 gratulacje
 
Widzę, że nie jestem jedyna osoba na emigracji, która mimo wszystko ma myśli żeby wrócić do Polski [emoji85]
Nawet mi nie mów[emoji854] Urodziłam tutaj córkę, rodzinka widziała ją 2-3 razy, a za chwilę ma rok. Mąż w pracy od rana do wieczora, czasami w weekendy[emoji17] Nie możemy się doczekać powrotu[emoji4] wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej [emoji16]
 
Na wstępie chciałam pogratulować udanych wizyt wszystkim ❤️

A ja melduję się z betą. Wynosi na dziś: 27850. W poprzedni wtorek miała 4049. Nie wiem co o tym myśleć, średni dwudniowy przyrost rzędu 62% ale gdzieś czytałam że później beta już tak nie rośnie mocno. Oznaczę betę jeszcze w piątek czy jest przyrost czy to już tendencja spadkowa.

Dodatkowo byłam u innej diabetolog i złota kobieta. Włączyła mi acard, większa dawkę d3 i kwas foliowy - metylowane. Dostałam od niej skierowań na 7 stron... w tym D-dimery żeby zobaczyć jak stoję z krzepliwością w tym momencie. Czułam się zrozumiana przez nią jak nigdy przez żadnego lekarza... Mamy już plan działania w razy jak zarodek się pojawi a także jak skończy się pustym jajem płodowym. Odezwę się jutro po usg.
 
reklama
Do góry