reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja jestem nic po wizycie .... wiem jak to się skończy ....
Nadal sam pęcherzyk ciążowy, pusty w środku 😭😭😭😭😭
Nie stresuj się na zaś ! Trzeba czasu u mnie tez same pecherzyki fakt ze trzy ale z samym ciałkiem żółtym u mnie 7 tydz . Spokojnie trzeba wierzyć ze się małe żywo pojawi . Ja już przeszłam przez puste jajo wiec wiem co możesz czuć ale będzie dobrze ! ❤️
 
reklama
6+2 , pęcherzyk 1,22 cm. Nawet brak tego cialka żółtego. O opóźnieniu nie ma mowy... mam przyjść za dwa tygodnie na wizytę :(
A miałaś już puste jajo? Bo prawdopodobnie ono jest tylko raz . Mój lekarz mówił ze w jego 30 letniej karierze nie zdążyło się komuś drugi raz . Trzymam za Ciebie kciuki!!!
 
Ja ostatnio byłam na wizycie 6+0 i był pęcherzyk ciążowy z maleńkim pęcherzykiem żółtkowym. Zarodka nie było. Lekarz powiedział, że ciąża wygląda na minimum tydzień młodszą, a dokładnie wiem kiedy miałam owulację, bo sprawdzałam testami. Cały tydzień się stresowałam i poszłam na wizytę wczoraj (7+0) i pojawił się maleńki zarodek (2,9mm) z bijącym serduszkiem. Ciąża z usg odpowiada 5t6d i wszystko jest ok:)
O wow, już serducho było w 5+6? Super! 😍 To jest szansa, że jednak cokolwiek zobaczę przy 5+5 😅
 
Nie stresuj się na zaś ! Trzeba czasu u mnie tez same pecherzyki fakt ze trzy ale z samym ciałkiem żółtym u mnie 7 tydz . Spokojnie trzeba wierzyć ze się małe żywo pojawi . Ja już przeszłam przez puste jajo wiec wiem co możesz czuć ale będzie dobrze ! ❤️
Ja też już przez to przeszłam, będzie dobrze zobaczysz ♥️
Pierwsza ciąża puste jajo, druga to tak jak pisałam wyżej - najpierw nic nie było a po 4 dniach już serduszko i fasoleczka, myśl pozytywnie ♥️
 
Ja się umówiłam na przyszły tydzień na środę 02.06 i też się zastanawiam czy coś zobaczę 😰 a będzie wtedy 6+2
Idę dzień przed Tobą i się zupełnie nie nastawiam 😅 Ale może jakieś leki przepisze, zwłaszcza biorąc pod uwagę jak się pierwsza ciąża skończyła 🤷🏻‍♀️ I pewnie każe przyjść za 2 czy 3 tygodnie 🙈
 
reklama
Do góry