reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja w pierwszej ciąży miałam od samego początku 2 rozmiary większe [emoji85][emoji85] gdzie raczej mam mały biust. Pod koniec ciąży ledwie stanik w moim rozmiarze dostałam bo mam malu obwód ale później worcily do swojego rozmiaru jedynie mam lekkie rozstępy bo za szybko rosły... Smarujcie je już czym[emoji106][emoji106] teraz to nie czuje różnicy raczej nie urosly jeszcze z czego się cieszę heh
W ogóle bardzo piersi mnie bola i jakie duże są...
 
Bardzo mi przykro :( bądź silna 🌸💪 ściskam Cię mocno do serca
Edit. Chociaż tez może jest nadzieja, może owulacja przesunęła się jednak o 5 dni, plemniki mogą podobno przetrwać do 5 dni w drogach rodnych
Jakby się przesunęła o 5 dni to test ciążowy wyszedł by 4 dni po pozytywny, a to całkowicie niemożliwe. :(
I dopiero za 2 tygodnie masz przyjść? Kurcze mógł zapisać na za tydzień maks...
Trochę chore, pójdę za tydzień jeszcze do innego ... nie będę dwa tygodnie siedziała jak na szpilkach.
a co lekarz mówi? Może jest jeszcze za wcześnie?
Jego mina była straszna, niby mówił ze wszystko się może jeszcze rozwinąć ale jakoś nie dawał nadziei. Mówił ze zarówno przyrost bety jak i przyrost pęcherzyka ciążowego nie daje gwarancji prawidłowej ciąży.

Dobra dziewczyny, ja Was na jakiś czas opuszczam, muszę się odciąć od wszystkiego. Dam znać jak coś będę widziała.

A pozostałym życzę udanych wizyt, trzymajcie się 🤞🤗
 
Jakby się przesunęła o 5 dni to test ciążowy wyszedł by 4 dni po pozytywny, a to całkowicie niemożliwe. :(

Trochę chore, pójdę za tydzień jeszcze do innego ... nie będę dwa tygodnie siedziała jak na szpilkach.

Jego mina była straszna, niby mówił ze wszystko się może jeszcze rozwinąć ale jakoś nie dawał nadziei. Mówił ze zarówno przyrost bety jak i przyrost pęcherzyka ciążowego nie daje gwarancji prawidłowej ciąży.

Dobra dziewczyny, ja Was na jakiś czas opuszczam, muszę się odciąć od wszystkiego. Dam znać jak coś będę widziała.

A pozostałym życzę udanych wizyt, trzymajcie się 🤞🤗
Kochana trzymamy kciuki za Was 🥰
 
Trzymam kciuki aby wszystko się jednak dobrze skończyło [emoji3590] trzymaj się kochana
Jakby się przesunęła o 5 dni to test ciążowy wyszedł by 4 dni po pozytywny, a to całkowicie niemożliwe. :(

Trochę chore, pójdę za tydzień jeszcze do innego ... nie będę dwa tygodnie siedziała jak na szpilkach.

Jego mina była straszna, niby mówił ze wszystko się może jeszcze rozwinąć ale jakoś nie dawał nadziei. Mówił ze zarówno przyrost bety jak i przyrost pęcherzyka ciążowego nie daje gwarancji prawidłowej ciąży.

Dobra dziewczyny, ja Was na jakiś czas opuszczam, muszę się odciąć od wszystkiego. Dam znać jak coś będę widziała.

A pozostałym życzę udanych wizyt, trzymajcie się [emoji1696][emoji847]
 
reklama
Do góry