reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Tak, a dopiero co było 6+0 i 3mm 😊
Mi aplikacja pokazuje dopiero 4+4 dziś 🙈 I wybieram się do lekarza, jak będzie 5+5, więc pewnie nic nie będzie widać, ale mam 6 czerwca termin szczepienia, więc najpierw chce iść do lekarza i zapytać co z tym zrobić 🤷🏻‍♀️ Mam nadzieję, że mi też tak zleci jak Tobie! 🥰
 

Załączniki

  • 08CB7A61-E788-41B2-88A1-6FC453343AEF.png
    08CB7A61-E788-41B2-88A1-6FC453343AEF.png
    66,2 KB · Wyświetleń: 74
  • 145C1EB1-CA78-4313-A1FA-E4C6F96B3E5A.jpeg
    145C1EB1-CA78-4313-A1FA-E4C6F96B3E5A.jpeg
    39,5 KB · Wyświetleń: 77
Mi aplikacja pokazuje dopiero 4+4 dziś 🙈 I wybieram się do lekarza, jak będzie 5+5, więc pewnie nic nie będzie widać, ale mam 6 czerwca termin szczepienia, więc najpierw chce iść do lekarza i zapytać co z tym zrobić 🤷🏻‍♀️ Mam nadzieję, że mi też tak zleci jak Tobie! 🥰
Hej, ja jestem aktualnie 5+0, dzwoniłam do ginekologa w zeszłym tygodniu i pytałam o szczepienie bo mam termin na 26.05. Usłyszałam, że tak, szczepic się ale nie wcześniej niż w 2 trymestrze po 16 tygodniu bo wtedy zakończy się organogeneza dzieciątka. Chciałam przełożyc wiec szczepienie na koniec sierpnia, ale terminy są na dwa miesiące do przodu tylko
 
Hej, ja jestem aktualnie 5+0, dzwoniłam do ginekologa w zeszłym tygodniu i pytałam o szczepienie bo mam termin na 26.05. Usłyszałam, że tak, szczepic się ale nie wcześniej niż w 2 trymestrze po 16 tygodniu bo wtedy zakończy się organogeneza dzieciątka. Chciałam przełożyc wiec szczepienie na koniec sierpnia, ale terminy są na dwa miesiące do przodu tylko
O, ok, cenna informacja, dzięki. Też właśnie czytałam, że najlepiej po organogenezie, ale nie doszukałam się niczego konkretniejszego. Chociaż do lekarza się chyba i tak wybiorę, bo już z mężem zaplanowaliśmy, a może będzie niespodzianka i ciąża starsza niż sądzimy. ☺️
 
Mój lekarz powiedział że szczepić się najlepiej pod koniec 2 trymestru początek 3 więc będziemy o tym rozmawiać później.
O, ok, cenna informacja, dzięki. Też właśnie czytałam, że najlepiej po organogenezie, ale nie doszukałam się niczego konkretniejszego. Chociaż do lekarza się chyba i tak wybiorę, bo już z mężem zaplanowaliśmy, a może będzie niespodzianka i ciąża starsza niż sądzimy. [emoji3526]
 
reklama
Do góry