reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
No tak blisko dolnej granicy :) wierze, ze przyspieszy i wszystko będzie dobrze :) rozumiem Twój stres i strach jak najbardziej, ale w tej chwili jedyne co możesz zrobić to oczyścić umysł i się zrelaksować i cieszyć tą ciążą, wszystko się może zdarzyć, nie masz na to wpływu, będzie dobrze, zobaczysz :)
 
Dziewczyny powiem Wam że każde czekanie na wizytę jest bardzo stresujące. Ja mam tą świadomość że serce mojego dziecka bije za wolno. Czytam internet i są różne historie, te które krzepią i takie przy których łzy same mi lecą. Tak bardzo boję się tej piątkowej wizyty, tak bardzo chciałabym żeby wszystko się ułożyło i jednocześnie jestem bezradna. Pocieszam się, że 109 uderzeń to nie jest tak mało, że ma szansę jeszcze przyspieszyć.
Trzymam kciuki aby było wszystko dobrze ! Wieże w to ...❤️
 
Dziewczyny powiem Wam że każde czekanie na wizytę jest bardzo stresujące. Ja mam tą świadomość że serce mojego dziecka bije za wolno. Czytam internet i są różne historie, te które krzepią i takie przy których łzy same mi lecą. Tak bardzo boję się tej piątkowej wizyty, tak bardzo chciałabym żeby wszystko się ułożyło i jednocześnie jestem bezradna. Pocieszam się, że 109 uderzeń to nie jest tak mało, że ma szansę jeszcze przyspieszyć.
Modlę się za Ciebie szczególnie i za wszystkie nas żeby nasze ciąże przebiegały bez problemów i żadnych komplikacji oraz żebyśmy za te 9 miesięcy przytuliły nasze maleństwa a one poczuły jak wiele dla nas znaczą i jak bardzo je kochamy 🍀 ❤️
 
Dziewczyny powiem Wam że każde czekanie na wizytę jest bardzo stresujące. Ja mam tą świadomość że serce mojego dziecka bije za wolno. Czytam internet i są różne historie, te które krzepią i takie przy których łzy same mi lecą. Tak bardzo boję się tej piątkowej wizyty, tak bardzo chciałabym żeby wszystko się ułożyło i jednocześnie jestem bezradna. Pocieszam się, że 109 uderzeń to nie jest tak mało, że ma szansę jeszcze przyspieszyć.
Jestem z Tobą 💐 wiem co znaczy ciągły strach. Jesteś silna pamiętaj o tym 🤗
 
Dziewczyny powiem Wam że każde czekanie na wizytę jest bardzo stresujące. Ja mam tą świadomość że serce mojego dziecka bije za wolno. Czytam internet i są różne historie, te które krzepią i takie przy których łzy same mi lecą. Tak bardzo boję się tej piątkowej wizyty, tak bardzo chciałabym żeby wszystko się ułożyło i jednocześnie jestem bezradna. Pocieszam się, że 109 uderzeń to nie jest tak mało, że ma szansę jeszcze przyspieszyć.
Będzie dobrze. Pamiętaj, że na forach wypisują tylko osoby, które mają problem. Nieczęsto spotyka się wątki ze szczęśliwymi historiami ciąż. Zawsze o pomoc zwracają się te panie, które mają poważne problemy z ciążą. I tak nie wiadomo czy piszą prawdę. Te 109 uderzeń to jest mega dużo. Ja w swojej poprzedniej miałam tylko 30. Jest różnica i to spora, co? 😃
 
Dziewczyny jestem po wizycie i jestem w totalnym szoku tak samo jak mój lekarz . Nie wiem co mam wgl myśleć . Według OM 7 tydzień ale UGG się nie pokrywa na tym etapie już. Są trzy pecherzyki z ciałkiem żółtym bez zarodka . Jestem w szoku . Powiedział mi ze ciężko mu to zinterpretować bo na codzień się to nie zdążą . Może być tak ze pojawia się 3 zarodki , 2 , 1 lub wgl nic z tego nie bedzie . Nie wiem co mam powiedzieć nawet . Wizyta za tydzień .
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 129
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie i jestem w totalnym szoku tak samo jak mój lekarz . Nie wiem co mam wgl myśleć . Według OM 7 tydzień ale UGG się nie pokrywa na tym etapie już. Są trzy pecherzyki z ciałkiem żółtym bez zarodka . Jestem w szoku . Powiedział mi ze ciężko mu to zinterpretować bo na codzień się to nie zdążą . Może być tak ze pojawia się 3 zarodki , 2 , 1 lub wgl nic z tego nie bedzie . Nie wiem co mam powiedzieć nawet . Wizyta za tydzień .

wow! Trzymam kciuki! Ale szok jak będą 3 zarodki 😁
 
Do góry