reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja rodziłam 3 razy SN, ostatni był okropny bo córka duża była i się zaklinowala, całe szczęście wszystko dobrze się skończyło ale jakbym miała możliwość wyboru to chciałabym teraz cc [emoji6] najlepiej zaplanowane żeby nie było już tych boli [emoji2368]
 
reklama
To teraz ja mam ciekawe pytanie. 😁
Chcecie znać płeć dziecka? Jak to u was wygląda?
My oboje z mężem jak narazie jesteśmy zdania, że chcielibyśmy mieć raczej niespodziankę i dowiedzieć się przy porodzie dopiero 😁
 
pytanie do osób, które często robią betę. Kiedy zamierzacie przestać? Ja już miałam trzy bety temu... we wtorek na tych 4 tysiącach również postanowiłam zakończyć.. ale korci mnie, żeby sprawdzić w piątek jak to wyglada po 72h, czy osiągnie magiczne 10tysiecy. Z drugiej strony we wtorek idę na usg to już coś bym zobaczyła...
Mnie tez korci i chyba sprawdzę🙈 tak dla swojego świetego spokoju
 
Ja chciałabym bardzo znać płeć [emoji6] nie wytrzymała bym z ciekawości do samego porodu [emoji3059] ale z drugiej strony to.musi byc piękne przeżycie poznać dzidzie dopiero przy porodzie [emoji3590]
To teraz ja mam ciekawe pytanie. [emoji16]
Chcecie znać płeć dziecka? Jak to u was wygląda?
My oboje z mężem jak narazie jesteśmy zdania, że chcielibyśmy mieć raczej niespodziankę i dowiedzieć się przy porodzie dopiero [emoji16]
 
Ja chciałabym bardzo znać płeć [emoji6] nie wytrzymała bym z ciekawości do samego porodu [emoji3059] ale z drugiej strony to.musi byc piękne przeżycie poznać dzidzie dopiero przy porodzie [emoji3590]
Też nie wiem czy z biegiem czasu nie zmienię zdania czy będę potrafiła być tak cierpliwa do samego końca, ale spróbuję 😁
 
pytanie do osób, które często robią betę. Kiedy zamierzacie przestać? Ja już miałam trzy bety temu... we wtorek na tych 4 tysiącach również postanowiłam zakończyć.. ale korci mnie, żeby sprawdzić w piątek jak to wyglada po 72h, czy osiągnie magiczne 10tysiecy. Z drugiej strony we wtorek idę na usg to już coś bym zobaczyła...
Ja badałam osiem razy od 9 maja 🤦🏻‍♀️ Wiem, że to przesada ale zawsze było coś, albo bolał mnie brzuch i sprawdzałam czy rośnie, albo miałam biegunkę i sprawdzałam czy to nie wpływa niekorzystnie. W sumie dla własnego spokoju. Z żyłami masakra bo już nie było gdzie kłuć, aż z piąstki mi w piątek pobierała laborantka. Jesli nic nie będzie się działo niekorzystnego to przez ten tydzień nie zamierzam badać. Myśle ze optymalnie jest sprawdzić 2-3 razy przyrost i skończyć. Moja lekarka tez mowila ze mam nie badać w kolejnym tygodniu a ja i tak sprawdziłam w poniedziałek i dziś. Jak wszystko było dobrze do tej pory, nic niepokojącego się u Ciebie nie będzie działo to już nie ma sensu sprawdzać ☺️ Mam koleżanki które zbadały sobie tylko raz i była np 700 i zaprzestały i wszystko było dobrze
 
reklama
Oj to ja chyba jestem tu najstarsza. Mam 37 lat :) Dwójkę dzieci 6 lat i 1 rok, porody przez cc. Boje sie czy bedzie wszystko w porzadku, pomiedzy kolejnym porodem po cc powinny minac dwa lata, mi zabraknie kilku miesiecy.
 
Do góry