reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Czuje, że przede mną bezsenna noc. Jutro pierwsza wizyta o 9.30 (7+1). Nigdy się tak nie stresowałam przed wizytą lekarską. Oby wszystko było dobrze, bo ostatnio delikatnie ustąpiły objawy i się przeraziłam.
Dobrej nocy 😘
Trzymamy kciuki😘 ja będę się tak stresować za tydzień przed pierwsza wizytą🥺 trzeba być dobrej myśli❤️
 
Czuje, że przede mną bezsenna noc. Jutro pierwsza wizyta o 9.30 (7+1). Nigdy się tak nie stresowałam przed wizytą lekarską. Oby wszystko było dobrze, bo ostatnio delikatnie ustąpiły objawy i się przeraziłam.
Dobrej nocy 😘
Będzie dobrze :) fajnie, ze tak wcześnie masz tą wizytę ☺️ Ja jestem 7+4 i tez pare dni temu moje objawy lekko ustały i dziś znowu wróciły 😅 czekam na koniec pierwszego trymestru, żeby wróciła mi energia... mdłości, problemy ze snem, bolące piersi niech sobie zostaną, byle by odzyskać energię 😅😅😅
Koniecznie daj znać po wizycie :)
 
Czuje, że przede mną bezsenna noc. Jutro pierwsza wizyta o 9.30 (7+1). Nigdy się tak nie stresowałam przed wizytą lekarską. Oby wszystko było dobrze, bo ostatnio delikatnie ustąpiły objawy i się przeraziłam.
Dobrej nocy 😘
będę trzymać 🧡 a Ty dawaj nam znać jutro 😊
Ja stresuję się bo dziś właśnie zaczął mnie znów brzuch bolec 😖 a wizyta w czwartek wiec trochę poczekam jeszcze 😌
Powinnyśmy mieć wizyty co 2 dni, wtedy byłybyśmy na bieżąco uspokajane 😅
 
Będzie dobrze :) fajnie, ze tak wcześnie masz tą wizytę ☺️ Ja jestem 7+4 i tez pare dni temu moje objawy lekko ustały i dziś znowu wróciły 😅 czekam na koniec pierwszego trymestru, żeby wróciła mi energia... mdłości, problemy ze snem, bolące piersi niech sobie zostaną, byle by odzyskać energię 😅😅😅
Koniecznie daj znać po wizycie :)
kochana! A Ty gdzie nam ucieklas? Dawno Cię tutaj nie było 😊
 
będę trzymać 🧡 a Ty dawaj nam znać jutro 😊
Ja stresuję się bo dziś właśnie zaczął mnie znów brzuch bolec 😖 a wizyta w czwartek wiec trochę poczekam jeszcze 😌
Powinnyśmy mieć wizyty co 2 dni, wtedy byłybyśmy na bieżąco uspokajane 😅
Najlepiej to mieć męża ginekologa lub sprzęt do usg w domu do własnej dyspozycji 😂 gdybym mogła to też bym codziennie chodziła na usg 🙈
 
będę trzymać 🧡 a Ty dawaj nam znać jutro 😊
Ja stresuję się bo dziś właśnie zaczął mnie znów brzuch bolec 😖 a wizyta w czwartek wiec trochę poczekam jeszcze 😌
Powinnyśmy mieć wizyty co 2 dni, wtedy byłybyśmy na bieżąco uspokajane 😅
Ja dzisiaj też miałam taki delikatny "okresowy" ból brzucha i co jakiś czas kłucie w jajnikach. Jutro o wszystko dopytam 🙂
 
kochana! A Ty gdzie nam ucieklas? Dawno Cię tutaj nie było 😊

Hihi zmęczona ostatnio jestem straaaaaaasznie i dobrego duuuuużo pracy, staram się wpadać co pare dni, żeby nadgonić i dać mały update co u mnie :)

No to mały update, zmęczenie coraz gorsze, mdłości i piersi standardowo, są ale nie przeszkadzają w codziennych czynnościach :p tylko zmęczenie przeszkadza... W piątek powrót do biura i nie wiem jak sobie poradzę xD liczę na to, że super atmosfera odciągnie moją uwagę od ciągłej walki w ciągu dnia z serii „spać albo nie spać, to wielkie jest pytanie” (słowo roku mnie dopadło...) prokrastynacja mnie dopada... dziś mamy 7+4 tc, w poniedziałek o 17.20 kolejna wizyta i zakładanie książeczki ciążowej jak wszystko będzie dobrze :) wyniki pierwszych obszernych badań dobre :)
 
reklama
Do góry