reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Cześć dziewczyny. Jestem nowa na forum. Dziś według om jestem w 7+3 tc. Na pierwszą wizytę idę w poniedziałek 24 maja. Mam trudną sytuację. Choruje przewlekle i na stałe przyjmuje leki z grupy D :( Jestem zestresowana i potrzebuje wsparcia
Na co jesteś chora? Jakie leki przyjmujesz?
 
Cześć dziewczyny. Jestem nowa na forum. Dziś według om jestem w 7+3 tc. Na pierwszą wizytę idę w poniedziałek 24 maja. Mam trudną sytuację. Choruje przewlekle i na stałe przyjmuje leki z grupy D :( Jestem zestresowana i potrzebuje wsparcia
Czesc, będę trzymac kciuki za szczesliwy finał. Dbaj o siebie, wypoczywaj i badz dobrej myśli 🤗
 
Cześć dziewczyny. Jestem nowa na forum. Dziś według om jestem w 7+3 tc. Na pierwszą wizytę idę w poniedziałek 24 maja. Mam trudną sytuację. Choruje przewlekle i na stałe przyjmuje leki z grupy D :( Jestem zestresowana i potrzebuje wsparcia
Trzymaj się jesteśmy z zrób ! Najważniejsze to pozytywne nastawienie 💜💛
 
Cześć dziewczyny. Jestem nowa na forum. Dziś według om jestem w 7+3 tc. Na pierwszą wizytę idę w poniedziałek 24 maja. Mam trudną sytuację. Choruje przewlekle i na stałe przyjmuje leki z grupy D :( Jestem zestresowana i potrzebuje wsparcia
Hej ! Trzymam mocno kciuki aby było wszystko ok !
 
Na co jesteś chora? Jakie leki przyjmiesz?
Choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego przyjmuje Azatioprynę. Niewielka dawka ale jednak...mój gastrolog twierdzi, że nowe badania mówią, że to bezpieczny lek, ginekolog sugeruje się ulotką, która definitywnie zabrania zażywania tego leku w ciąży.
dziewczyny, dziękuję, że mogę tu być ♥️ Jestem kłębkiem nerwów
 
reklama
Hej dziewczyny, ja już po wizycie. Nie pisałam bo musiałam trochę ochłonąć i ułożyć sobie w głowie. Więc u mnie nie jest tak kolorowo... Był zarodek o wielkości 3mm na serduszko za wcześnie. Niestety na lewym jajniku mam torbiel wielkości 5 cm. (w 1 ciąży też miałam torbiel tylko wielkości 3 cm i pękła przez co doszło do poronienia) mam brać duphaston 2x1, zwolnienie na 3 tyg z pracy i nie przelsilac się, odpoczywać. Następna wizyta 8 czerwca. Wyszłam zapłakana całą drogę przepłakałam bo boję się że historia znów się powtórzy... 😭😭😭
 
Do góry