reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ahaaaa. No to znajoma miała tak wysoki wynik w ciąży. Myślała, że to błąd laboratorium ale niestety nie. Była pod ścisłą kontrolą endokrynologa. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze 😊
No miała bardzo wysoki. Ale chorowała wcześniej na tarczyce? Czy tak się okazało przy badaniach ciążowych? Wazne, ze wszystko się dobrze skończyło! 😊
 
I nic się nie stało jak miałaś 6, żadnych plamień? Ja jestem tak spanikowana, bo miałam w dzień miesiączki 28 i trzy dni temu lekarz kazał zbadać i spadł do 20. Mam luteinę 2x200, ale cały dzień przeryczałam, ze to już koniec. Trochę mnie uspokoiłaś
Kurczę ja miałam nawet aż 20 .. a później spadł aż do 11,8 gdzie norma jest od 11 .... a jak zaczęłam brać luteinę i duphaston to na drugi dzień bym 14,1
 
Ja tez już mam wyniki bety ☺️
w czwartek miałam 983,19 a dziś 7734,26
Ale się cieszę! W poprzednich dwóch ciążach niestety nie doszłam do bety powyżej 1000..
umówiona jestem do lekarza na przyszły tydzień❤️
Oj to przez tydzień jeszcze Ci moooocno beta skoczy :D będzie już piękny widok na usg ☺️
 
reklama
Ja tez już mam wyniki bety ☺️
w czwartek miałam 983,19 a dziś 7734,26
Ale się cieszę! W poprzednich dwóch ciążach niestety nie doszłam do bety powyżej 1000..
umówiona jestem do lekarza na przyszły tydzień❤️
świetne wiadomości!
Ja też miałam dwie ciąże biochemiczne, o beta była malutka przy nich. Praktycznie w 2 dni po terminie @, przychodziła.
 
Do góry