reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Mój też zznaczyl tylko tsh ale ja sobie zrobiłam ft 3 i 4 dodatkowo i tak załapałam się na pakiet więc dużo więcej nie zapłaciłam.
wiesz co jutro mam wizytę u ginekologa z usg. Zobaczymy co mi powie. Póki co, kazał 2 tygodnie temu tylko 2 razy betę i tsh. O ft4 nie mówił nic narazie :/
 
reklama
I nic się nie stało jak miałaś 6, żadnych plamień? Ja jestem tak spanikowana, bo miałam w dzień miesiączki 28 i trzy dni temu lekarz kazał zbadać i spadł do 20. Mam luteinę 2x200, ale cały dzień przeryczałam, ze to już koniec. Trochę mnie uspokoiłaś
Nie, nie mam żadnych plamien. Lekarz tłumaczył mi to trzy razy że mam w ogóle sobie tym głowy nie zawracać. Mam lustrok 200 mg 3x1 i 3x1 duphaston, ale to mi dał tak dla świętego spokoju.
 
Mój też zznaczyl tylko tsh ale ja sobie zrobiłam ft 3 i 4 dodatkowo i tak załapałam się na pakiet więc dużo więcej nie zapłaciłam.
dzięki dziewczyny za info. Jutro podpytam go w takim razie. Już mam cała listę pytań. Musiałam zapisywać, bo mój gin uważa wszystko za oczywiste i sam mało co mówi. Trzeba dopytywać. Ogólnie bardzo dobry specjalista, ale z tym bardzo mnie denerwuje. :/
 
dzięki dziewczyny za info. Jutro podpytam go w takim razie. Już mam cała listę pytań. Musiałam zapisywać, bo mój gin uważa wszystko za oczywiste i sam mało co mówi. Trzeba dopytywać. Ogólnie bardzo dobry specjalista, ale z tym bardzo mnie denerwuje. :/
Tak to jest z tymi lekarzami, też zawsze chodzę ze swoją listą :) poczytaj sobie blog mamaginekokog na temat tarczycy w ciąży, polecam ten artykuł. :)))
 
Tak to jest z tymi lekarzami, też zawsze chodzę ze swoją listą :) poczytaj sobie blog mamaginekokog na temat tarczycy w ciąży, polecam ten artykuł. :)))
ja jestem w ogóle w szoku, bo nie tak dawno badałam tsh i było ok. A tu nagle takie wysokie :/ tzn myślałam, ze to jest norma, ale później doczytałam, ze w ciąży patrzy sie na to inaczej. Poczytam- dzięki! 😘
 
Jakie to tsh? Może skorzystaj z teleporady? Ja tak zrobiłam, znalazłam lekarza na znanylekarz bo nie chciałam czekać
Na teleporadę nie ma szans. Gin kazała mi się umówić do endokrynologa i w poniedziałek u niej mam wizytę. Udało mi się umówić do endokrynologa na czwartek w sąsiednim mieście.
 
Na teleporadę nie ma szans. Gin kazała mi się umówić do endokrynologa i w poniedziałek u niej mam wizytę. Udało mi się umówić do endokrynologa na czwartek w sąsiednim mieście.
To tak jak u mnie z teleporadami. Wszyscy na nie narzekali w tamtym roku. A teraz brak teleporad bo miejsca zajęte a normalne wizyty na już 😂😂
 
reklama
Do góry