reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Hej dziewczyny, nieśmiało się witam. Nieśmiało, bo jestem niestety po 2 stratach- puste jajo rok temu oraz biochem listopadzie. Mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko dobrze! Dzisiaj wg om 4+3, na wizytę umowie się za minimum półtora tygodnia. :) czy mamy tu kogoś z Bielska- Białej? Mieszkam tu od niedawna i szukam dobrego lekarza z polecenia, do tej pory byłam u 3 różnych i do żadnego nie mam niestety 100% zaufania.
 
Dzień dobry,
I ja chcialabym sie przywitać. Om 3 kwietnia, ptp 8 stycznia. Do lekarza idę w poniedziałek. Mam nadzieję ze bedzie w porzadku, przyrost bety mam na pograniczu normy.
W domu mam juz dwójkę :)
Cieszę się ze znalazłam to forum, w grupie raźniej :)
Czy są tu dziewczyny z Wrocławia?
 
Dzień dobry,
I ja chcialabym sie przywitać. Om 3 kwietnia, ptp 8 stycznia. Do lekarza idę w poniedziałek. Mam nadzieję ze bedzie w porzadku, przyrost bety mam na pograniczu normy.
W domu mam juz dwójkę :)
Cieszę się ze znalazłam to forum, w grupie raźniej :)
Czy są tu dziewczyny z Wrocławia?
Witam nowe mamusie [emoji3590] życzę spokojnej ciąży [emoji3590]
Hej dziewczyny, nie jestem w stanie was nadrobić, bo tyle tu postów, ale nieśmiało się z wami witam [emoji4] jestem 12 dni po transferze in vitro (3 podejście) i dzisiejsza beta 443. Pierwsza wizytę mam dopiero 2 czerwca, ale mam nadzieję, że uda mi się tu zagościć na dłużej. Jestem już po jednym poronieniu dlatego boję się na ten moment cieszyc [emoji51]
Ale już teraz gratuluję wam wszystkim [emoji4]
Heyka. Jestem dzis 12 dzień po kriotransferze i zrobiłam dziś test i betę-1069.
Tak bardzo się cieszę;( tyle lat starań o dziecko i możliwe że w końcu ono się niedługo spełni. Pozdrawiam
Mimimka89 trzymam kciuki[emoji3590] będzie wszystko dobrze [emoji3059] oczywiście czekamy na info [emoji3059]
Hej!!! [emoji4] Witam nowe mamusie [emoji7]
Ja dziś jadę na wizytę na 10.20... Dopadł mnie taki stres, że chodzę i się trzęsę. Mam nadzieję, że wszytko będzie dobrze [emoji3590] dziś 5+5
 
Hej, ja chodzę do Bielska do dr marka stoleckiego, przyjmuje w supramed. Mają tam dobry sprzęt, lekarz według mnie bardzo miły. Prowadziłam u niego 3 ciąże i zawsze było wszystko ok, dużo moich koleżanek też tam prowadziło ciąże i są zadowolone także polecam. W bb dużo osob poleca też lasatowicza ale ja mam średnie doświadczenie z tym lekarzem.. Także zostaje u swojego [emoji3059] a ty gdzie chodziłaś wcześniej?
Hej dziewczyny, nieśmiało się witam. Nieśmiało, bo jestem niestety po 2 stratach- puste jajo rok temu oraz biochem listopadzie. Mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko dobrze! Dzisiaj wg om 4+3, na wizytę umowie się za minimum półtora tygodnia. :) czy mamy tu kogoś z Bielska- Białej? Mieszkam tu od niedawna i szukam dobrego lekarza z polecenia, do tej pory byłam u 3 różnych i do żadnego nie mam niestety 100% zaufania.
 
Byłam u szymali i romowicz- Osuch w galenie. Trzeciego nazwiska nie pamiętam, bo to jednorazowa wizyta. Super dzięki, czytałam o nim opinie, więc chyba się zdecyduję :)
 
Też kiedyś byłam u szymali i średnio mi spasowal. Może sproboj do Stoleckiego, ja jestem zadowolona, jest to pozytywnie zakręcony lekarz, według mnie zna się na rzeczy i bada dokładnie.. zawsze można do niego zadzwonić na komórkę jak coś się dzieje i doradzi. Na prenatalne też będę w Supramed u dr Dawida bo on tam robi bardzo rzeczowo i dokładnie także też polecam się zapisać [emoji4]
Byłam u szymali i romowicz- Osuch w galenie. Trzeciego nazwiska nie pamiętam, bo to jednorazowa wizyta. Super dzięki, czytałam o nim opinie, więc chyba się zdecyduję :)
 
reklama
Do góry