reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny, mamusie które poroniły swoje dzieciątko, mam do Was pytanie. Czy jesteście teraz na heparynę? Ja cały czas się bije z myślami czy ją podawać. W tamtą środę lekarz mi przepisał, ale nic nie wyltumaczyl dlaczego. Chyba doczekam do środowej wizyty i dopytam.
Bierz koniecznie. Jeżeli poprzednia ciąża się samoistnie zatrzymała to możesz mieć taki problem jak ja i inne tu na forum dziewczyny. Ani minuty nie czekaj. Ja biorę heparynę i to jest moja jak na razie najdłuższa ciąża.
Wiadomo, że każdy lek ma wpływ na rozwijający się zarodek. Zapewne branie takiego leku wpłynie (mam nadzieję, że nieznacznie) na rozwój w przyszłości. Nospa, duphaston, acard a nawet oksytocyna podana podczas porodu ma ogromny wpływ na rozwój dziecka po porodzie. Ale gdyby nie te leki to powodzenie wielu ciąż stanęło by pod znakiem zapytania. Dlatego należy brać leki, które przepisuje lekarz. On wie co robi.
 
reklama
Witam się wieczorkiem, ja już po usg i szczęśliwa. U mnie 6t5d i bijące serduszko, wszystko się pokrywa z terminem ostatniej miesiączki i wygląda na ten moment super🙂
 

Załączniki

  • IMG_20210517_195957.jpg
    IMG_20210517_195957.jpg
    981,8 KB · Wyświetleń: 73
  • IMG_20210517_200003.jpg
    IMG_20210517_200003.jpg
    947,2 KB · Wyświetleń: 71
Hej dziewczyny, nie jestem w stanie was nadrobić, bo tyle tu postów, ale nieśmiało się z wami witam [emoji4] jestem 12 dni po transferze in vitro (3 podejście) i dzisiejsza beta 443. Pierwsza wizytę mam dopiero 2 czerwca, ale mam nadzieję, że uda mi się tu zagościć na dłużej. Jestem już po jednym poronieniu dlatego boję się na ten moment cieszyc [emoji51]
Ale już teraz gratuluję wam wszystkim [emoji4]
 
Gratulacje [emoji173]
Hej dziewczyny, nie jestem w stanie was nadrobić, bo tyle tu postów, ale nieśmiało się z wami witam [emoji4] jestem 12 dni po transferze in vitro (3 podejście) i dzisiejsza beta 443. Pierwsza wizytę mam dopiero 2 czerwca, ale mam nadzieję, że uda mi się tu zagościć na dłużej. Jestem już po jednym poronieniu dlatego boję się na ten moment cieszyc [emoji51]
Ale już teraz gratuluję wam wszystkim [emoji4]
 
Heyka. Jestem dzis 12 dzień po kriotransferze i zrobiłam dziś test i betę-1069.
Tak bardzo się cieszę;( tyle lat starań o dziecko i możliwe że w końcu ono się niedługo spełni. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG-20210517-WA0000.jpeg
    IMG-20210517-WA0000.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry